Home Спортивне життя Кубок націй з пляжного волейболу: поразка поляків від італійців

Кубок націй з пляжного волейболу: поразка поляків від італійців

65
0

Пара Бартош Лосяк / Міхал Бриль програла дуету Самуеле Коттафава / Паоло Ніколаї

Польські пари пляжних волейболістів Пьотр Кантор / Мацей Рудол і Бартош Лосяк / Міхал Бриль програли італійським дуетам з рахунком 1:2 у новоствореному Кубку націй, який розігрується у Відні. У четвер поляки зіграють проти Німеччини.

Кубок націй – це міжнародне змагання, яке стартувало цього року. Дві пари утворюють представництво кожної з восьми країн, розділених на дві групи. Суперництво між країнами складається з двох матчів – спочатку разом грають дуети з нижчим рейтингом, а потім – з вищими. У разі нічиєї розігрується золотий сет з парою, обраною національною збірною.

Переможці груп вийдуть до півфіналу, а команди, які займуть друге-третє місце, зіграють додатковий матч, щоб потрапити до чотирьох кращих. Представники Польщі потрапили до групи А з Норвегією, Італією та Німеччиною. У групі В змагаються Австрія, Чехія, Естонія та Нідерланди.

У першому матчі дует Кантор / Рудол протистояв двом Енріко Россі / Адріан Карамбула. Поєдинок розпочався рівною боротьбою, але в середині першого сету італійці відскочили до поляків. Збірна Польщі до кінця не змогла наздогнати суперниць і поступилася з рахунком 17:21. У другій партії італійські волейболісти заволоділи ініціативою в перших діях, і хоча в середині партії Кантор і Рудол зуміли зрівняти рахунок, друга частина сцени належала їхнім суперникам, які перемогли 21:16.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Міхал Бриль і Бартош Лосяк – найкращі в Ешпіньо

Лосяк і Бриль зустріли Самуеле Коттафаву / Паоло Ніколаї. Перший сет пройшов за повного домінування поляків, які перемогли з рахунком 21:12. Друга партія була рівною від початку до кінця і результат вирішила гра на перевагу – італійці в ній виявилися трохи кращими 23:21. Тай-брейк також ознаменувався запеклою боротьбою очко за очком, але кінцівка належала Лосяку та Брилю, які перемогли 15:11.

Завдяки жеребкуванню був розіграний золотий сет. У ньому Лосяк і Бриль знову зустрілися з Коттафавою та Ніколаєм. Італійці швидко відскочили до поляків, але врешті вдалося компенсувати втрати. Проте переломити долю сету не змогли – волейболістки з Італії виграли гру з перевагою 19:17.

У четвер суперником поляків буде Німеччина. Італійці зустрінуться з норвежцями, які в середу перемогли збірну Німеччини з рахунком 2:0.