Home Спортивне життя Кубок Польщі «Фортуна»: Гурнік Забже кращий у Великому Сілезькому Дербі. Перемога...

Кубок Польщі «Фортуна»: Гурнік Забже кращий у Великому Сілезькому Дербі. Перемога у вазі 1/16 фіналу

65
0
 Кубок Польщі «Фортуна»: Гурнік Забже кращий у Великому Сілезькому Дербі.  Перемога у вазі 1/16 фіналу

У матчі 1/32 фіналу Кубка Польщі «Фортуна» «Гурнік Забже» переміг «Рух Хожув» з рахунком 1:0. Перемогу забезпечив Рафал Яніцкі, який наприкінці першого тайму показав чудовий удар здалеку.

Вболівальники обох клубів чекали Великого дербі Сілезії понад 6 років. Рух і Гурнік зіткнулися з останніми змаганнями в сезоні 2015/2016 – все ще на рівні Екстракласи. Згодом долі обох склалися по-різному – досить згадати, що у 2019 році хожувчани розпочали перебудову у 3 лізі. Зараз вони змагаються в тилу Екстракласи і все більше прагнуть повернутися в еліту, яка безперервно діє з 2017 року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Польщі Fortuna: чудові емоції в Лодзі. «Сталь Мелец» була підвищена після пенальті

Матч на вулиці Чича зібрав на трибуни – що й не дивно – повну аудиторію. На стадіоні бурхливо вітали, а також вболівальники господарів підготували декорацію. Проте все це не мало шансів стерти різницю в рівнях між сілезькими клубами – «Гурнік» з кожною хвилиною набирав все більшої переваги. Гості довго не могли задокументувати її гол, але Рафал Яніцкі нарешті відкрив рахунок. На 43-й хвилині захисник чудово пробив з повітря з-за меж штрафного.

Після зміни сторін Забже все ще залишалося домінуючою партією. На 61-й хвилині м’яч знову потрапив у сітку, але гол Пйотра Кравчика одразу ж був скасований. На початку гри один із гравців Гурніка опинився в офсайді. «Рух» перебував у дедалі складнішій ситуації, і, що ще гірше, наставнику Ярославу Скробачу довелося змінити воротаря на 71-й хвилині. Якуб Особінський отримав травму, його замінив Якуб Бєлецький.

До кінця матчу хід подій на полі контролював Гурнік. Хожувчани кілька разів опинялися у штрафному майданчику гостей, але довести до екстратайму не вдалося. Тож Гурнік вийшов до 1/16 фіналу турніру і спокійно може дочекатися жеребкування суперника в цьому раунді. Він відбудеться у п’ятницю, 2 вересня, о 12:00, матчі цієї фази заплановані на 19 жовтня.

Рух Хожув – Гурнік Забже 0:1 (0:1)