Home Спортивне життя Кубок світу у Юджіні 2022: ефіопський двійник у чоловічому марафоні

Кубок світу у Юджіні 2022: ефіопський двійник у чоловічому марафоні

62
0

Ефіоп Тамірат Тола з результатом 2: 05.36 став чемпіоном світу в марафоні в Юджині. Срібну медаль завоював його співвітчизник Мосінет Геремев – 2:06.44, а бронзу – бельгієць сомалійського походження – Башир Абді – 2:06.48.

Це найбільший успіх у кар’єрі майже 31-річного Толі. П’ять років тому він виграв срібну медаль на чемпіонаті світу в Лондоні. Також має бронзову медаль Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (2016) у бігу на 10 000 метрів. У неділю він не дав суперникам шансів. Приблизно з 34 кілометрів він пробіг сам.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Павел Файдек слідами Сергія Бубки

Поляки в марафоні не брали участі, а захисниця титулу ефіопка Леліса Десіса не дійшла до фінішу.

Чемпіонат світу в Юджині завершиться 24 липня. Наразі поляки завоювали три медалі, зокрема золоту медаль Павла Файдека у метанні молота.