Home Спортивне життя Ла Ліга: друга перемога Реала. 4:1 з Сельтою Віго

Ла Ліга: друга перемога Реала. 4:1 з Сельтою Віго

60
0
 Ла Ліга: друга перемога Реала.  4:1 з Сельтою Віго

Чинний чемпіон Іспанії “Реал” переміг “Сельту” з рахунком 4:1 у другому турі чемпіонату у Віго. Очолюють таблицю футболісти “Роял”, які минулого тижня також виграли Альмерію. “Барселона” Роберта Левандовскі грає проти “Реал Сосьєдад” у неділю.

Сельта роками не може протистояти команді у Варшаві. Її остання перемога була в 2017 році в Кубку Короля, тоді як вона не перемагала його в лізі більше восьми років. Відтоді вона зазнала 14 поразок і двічі зіграла внічию.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі єдиний нападник ФК “Барселона”? Ймовірний сценарій

У суботу вона не відставала від титулованої суперниці лише до останніх хвилин першого тайму. Яго Аспас, теж з “одинадцятки” (23-й), відповів на гол зі штрафного француза Каріма Бензема (14-й), але далі умови диктували гості.

Хорват Лука Модріч (41-й) відновив перевагу, а в другому таймі ще голи додали бразилець Вінісіус Жуніор (56-й) і уругваєць Федеріко Вальверде (66-й).

Позаду “Реала” в турнірній таблиці йдуть “Бетіс” Севілья і “Осасуна Памплона”, які також мають шість очок. У неділю в лідери можуть вийти «Атлетіко» або «Вільяреал», які зійдуться в прямому поєдинку в столиці Іспанії. Обидва клуби мають по три очки, а баланс м’ячів 3-0.

Цього дня погане враження після першого туру зніме Барселона, яка тиждень тому лише зіграла внічию на Камп Ноу з Райо Вальєкано 0:0. Схоже, в Країні Басків її чекає більш серйозне випробування.