Home Спортивне життя Ла Ліга: гол Роберта Левандовскі в матчі “Севілья” – “Барселона”.

Ла Ліга: гол Роберта Левандовскі в матчі “Севілья” – “Барселона”.

56
0
Ла Ліга: гол Роберта Левандовскі в матчі

Роберт Левандовскі забив ще один гол за Барселону! Цього разу капітан збірної Польщі увійшов до списку бомбардирів перемоги проти “Севільї” (3:0).

Барселона вийшла вперед на 21-й хвилині. Гол за рахунку 1:0 забив Рафінья, для якого це був перший гол у кольорах “Думи Каталонії”.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гол Аркадіуша Міліка в матчі “Фіорентін” – “Ювентус” (ВІДЕО)

Кілька хвилин потому – 2:0 на користь гостей. Цього разу Левандовскі записався в список стрільців, забивши свій черговий гол за команду під керівництвом Хаві.

Другий тайм почався ідеально для Барселони. На 51-й хвилині гості збільшили рахунок до 3:0 завдяки Еріку Гарсії. Як виявилося, гол колишнього гравця “Манчестер Сіті” встановив результат і гра завершилася впевненою перемогою “блауграни”.

Левандовскі протримався на полі 74 хвилини, коли поляка замінив Ансу Фаті.

Севілья – Барселона 0:3 (0:2)
Цілі: Рафінья 21, Роберт Левандовскі 36, Ерік Гарсія 50