Home Спортивне життя Ліга 1: «ПСЖ» захоплений «Монако».

Ліга 1: «ПСЖ» захоплений «Монако».

65
0

ПСЖ залишився лідером, але вперше в сезоні був дисциплінований. І це на Парк де Пренс. Господарі в матчі проти «Монако» виглядали так, ніби попередні високі перемоги відволікали їх. У всякому разі, баланс голів 17-3 перед недільною грою з набором очок говорив сам за себе.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі серед номінантів. Ліонель Мессі пропустив вперше з 2005 року!

При цьому першими забили саме гості і тривалий час лідирували. На 20-й хвилині “Монако” після контратаки влучив у ворота, автором воріт став Кевін Волланд. Німецький форвард під час гри отримав травму ноги і був змушений завершити гру.

Його одноклубник Кайо Енріке міг збільшити рахунок до перерви зі штрафного, але Джанлуїджі Доннарумма вирвався, як струна, і ліквідував небезпеку.

Парижани довго не могли пробити суперників. Допоміг їм тільки VAR. На моніторі арбітр побачив, що на Неймарі сфолив у штрафному майданчику чилійський захисник Гільєрмо Маріпана. Сам потерпілий виявився таким собі виконавцем «одинадцятки». Для бразильця ПСЖ це був 31-й пенальті, з яких він реалізував лише три.

Не пощастило й господарям, адже після їх гри м’яч тричі влучив у штангу. Матч завершився нічиєю і… штовханиною гравців обох команд на полі. Кількість семи жовтих карток значно перевищила кількість голів.

У 4 турі перемогли найнебезпечніші суперники столичної команди. Переконливу перемогу з рахунком 3:0 у Ніцці здобув марсельський “Олімпік”. Уже без Аркадіуша Міліка, відданого в оренду туринському «Ювентусу», з Алексісом Санчесом, який перебуває в чудовій формі на літо і двічі записався в список бомбардирів.

RC Lens, третій у турнірній таблиці, в суботу вдома переміг Ренн 2:1. Перемозі господарів нічого не загрожувало, вони пропустили м’яч у доданий час.

Ленс є найбільш «польською» командою Ліги 1. Пшемислав Франковський, придбаний влітку у «Заглембе Любін Лукаш Поремба», ще чекає свого дебюту на французьких полях, а Адам Букса, привезений з американо-канадської ліги MLS, відновлюється з травма.