Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: ФК Копенгаген ближче до групового етапу. Мінімальна перемога над...

Ліга чемпіонів: ФК Копенгаген ближче до групового етапу. Мінімальна перемога над Трабзонспором

69
0
 Ліга чемпіонів: ФК Копенгаген ближче до групового етапу.  Мінімальна перемога над Трабзонспором

«Копенгаген» переміг «Трабзонспор» з рахунком 2:1.

У матчі четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Копенгаген» здобув перемогу над «Трабзонспором» з рахунком 2:1. Каміль Грабара не був у воротах команди з Копенгагена в цьому матчі через травму.

У першому таймі гра проходила у швидкому темпі і було багато хороших голів у ворота. Господарі мали перевагу, вони були небезпечнішими в атаці, що й задокументували вже на 9-й хвилині. Тоді вони скористалися помилкою суперників, які втратили м’яч у центрі поля, вийшли на ворота, а після подачі Расмуса Фалька зліва Віктор Клаессон ударом з десятого метра відкрив рахунок.

Дивіться також: жеребкування ПСВ Рейнджерс. Чотири голи на «Айброкс».

Гравці «Копенгагена» втратили кілька моментів наприкінці першого тайму, але на початку другого зуміли збільшити перевагу. Після навісу з кутового Денис Вавро протягнув м’яч головою, і Лукас Лерагер з найближчої відстані переправив його у сітку. Тож на 48-й хвилині вже 2:0 на користь господарів.

Після другого голу гравці з Копенгагена ще мали перевагу, але в якийсь момент перехопили подих і після 70-ї хвилини слово взяли новачки. На 79-й хвилині Тасос Бакасетас пробив здалеку, і м’яч, який відбив один із гравців господарів, збив голкіпера з пантелику та впав у сітку. Футболісти «Трабзонспора» зменшили розмір поразки, але «Копенгаген» на один гол наблизився до виходу в Лігу чемпіонів. Все вирішить матч-реванш.

ФК Копенгаген – Трабзонспор 2:1 (1:0)

Цілі: Віктор Классон 9, Лукас Лерагер 48 – Тасос Бакасетас 79