Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: гравці ФК Копенгаген виграли підвищення

Ліга чемпіонів: гравці ФК Копенгаген виграли підвищення

56
0

У матчі-відповіді четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Трабзонспор» зіграв унічию з «Копенгагеном» (0:0). Копенгагенці виграли вдома першу гру з рахунком 2:1 і в цій ситуації здобули вихід до групового етапу Ліги чемпіонів. У складі чемпіона Данії досі не грає травмований Каміл Грабара.

Перший тайм голів не приніс. Щоправда, цю зустріч господарі розпочали на ентузіазмі, але швидко гра вирівнялася. Небезпечних дій під обома воротами було небагато. На 6-й хвилині Джаніні пробив по воротах гостей, але Метью Раян зумів перемогти ситуацію. Господарі мали перевагу, але жодна з наступних дій не призвела до зміни результату.

Дивіться також: Колишній футболіст краківської Вісли герой Вікторії Пільзно. Груповий етап не для Карабаху Агдам

Початок другого тайму був досить млявим. Гру Трабзонспора трохи пожвавив вихід Трезеге. Команда з Туреччини не мала що втрачати і пішла в атаку. На 75-й хвилині інстинктивне втручання Раяна врятувало гостей від пропущеного голу. Зусилля гравців «Трабзонспора» не принесли ефекту. Команда з Копенгагена до кінця успішно відстояла вигідний результат, який приніс вихід до групового етапу Ліги чемпіонів.

Трабзонспор – ФК Копенгаген 0-0

Перший матч – 1:2; підвищення – FC Copenhagen.