Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Кіліан Мбаппе привів ПСЖ до перемоги над Ювентусом

Ліга чемпіонів: Кіліан Мбаппе привів ПСЖ до перемоги над Ювентусом

61
0

ПСЖ обіграв Ювентус з рахунком 2:1 у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Парижани здобули перевагу в першому таймі і, незважаючи на численні спроби у другій половині гри, гості не змогли навіть довести нічию. Аркадіуш Мілік розпочав зустріч першим туринським складом.

Поляк заслужив шанс у Лізі чемпіонів у двох останніх матчах у лізі. Щойно притягнутий до команди нападник уже забив два голи в Серії А. На їх забити пішло всього 15 хвилин. Наставник Аллегрі вирішив відправити поляка на бій разом з Душаном Влаховичем.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів: сенсація! Загребське “Динамо” перемогло “Челсі”.

Однак жодному з них не було легкого завдання проти ПСЖ. Парижани домінували, а коли туринці відбирали м’яч, то не відсікали і кидали далекі паси в бік форвардного дуету. Після однієї такої гри – на 3-й хвилині – Мілік зумів пробити головою, але для Джанлуїджі Доннарумми це не склало труднощів. Господарі показали гру, до якої вболівальники звикли цього сезону. На 5-й хвилині Неймар зробив ефектний пас зверху на Кіліана Мбаппе, який, не отримавши удару, відкрив рахунок. Трохи більше, ніж через чверть години – 2:0 на користь господарів. На 22-й хвилині до атаки підключився Ахраф Хакімі, який зумів знайти пас Мбаппе у штрафному. Француз знову був бездоганним, не давши шансу Матті Періну.

Через кілька хвилин після початку другого тайму ПСЖ мав чудову можливість вирішити долю змагань. У головній ролі знову з’явився Мбаппе, але вирішив за всяку ціну завершити дійство замість того, щоб перейти до краще позиціонованого Неймара. Як наслідок, він пропустив гол і знову розлютив свого одноклубника в цьому сезоні. Егоїзм Мбаппе помстився всій команді на 53-й хвилині. Філіп Костич відправив точний центр у штрафну, а найкраще впорався Вестон Маккенні, який вийшов на поле в перерві.

До кінця гри у Ювентуса було ще кілька шансів звести їх до нічиєї, але жодним з них він не зміг скористатися. ПСЖ, хоча й програв у другому таймі, зберіг перевагу 2-1 і успішно розпочав сезон 2022/2023 у Лізі чемпіонів.

ПСЖ – Ювентус 2:1 (2:0)

Цілі: Кіліан Мбаппе 5, 22 – Вестон Маккенні 53