Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: Шахтар Донецьк – Селтік Глазго. ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

107
0
 Ліга чемпіонів: Шахтар Донецьк - Селтік Глазго.  ТБ-трансляція та онлайн-трансляція

«Селтік» грає дуже динамічно та агресивно, що було доведено в чемпіонаті Шотландії. Нас чекає дуже важкий матч», – оцінив наставник «Шахтаря» Ігор Йовічевич.

Після першого туру Ліги чемпіонів “Шахтар” є лідером групи F. Минулого тижня він переміг на виїзді “РБ Лейпциг” з рахунком 4:1. У цьому матчі два голи за українську команду забив Мар’ян Швед. Також у список стрільців потрапили Лассіна Траоре та Михайло Мудрик, якого вважають найкращим гравцем «Шахтаря». Портал Transfermarkt оцінює його в 15 мільйонів євро.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ЧС-2022: Буна Сарр може не зіграти на ЧС

“Гра проти “Лейпцига” показала, на що ми здатні. У нас є переможний менталітет, і ми хочемо продовжувати. Ми показали, що можна перемагати різними способами. Наш завтрашній суперник у дуже хорошій формі. У нас був м’яч лише на 39 відсотків час з «Лейпцигом», але ми виконали свою роботу. «Важливо те, що ми можемо робити з м’ячем, коли він у нас є. Гра буде важкою. Ми зіграємо на тому ж рівні, що й з «Лейпцигом». Ми маємо намір перемогти. позитивно налаштований на гру”, – сказав хорватський тренер.

У попередні роки в «Шахтарі» грало багато бразильців. Серед інших, Дуглас Коста і Фернандіньо. Після початку війни більшість іноземних гравців покинули клуб.

У нинішньому складі «Шахтаря» всього чотири іноземці: нігерієць Оларенваджу Кайоде, Лассіна Траоре з Буркіна-Фасо, хорват Невен Джурасек і бразилець Лукас Тейлор. Українці – це сила команди.

Помаранчево-чорні роками не грають матчів у Донецьку, оскільки у 2014 році схід України був окупований проросійськими сепаратистами, які проголосили Донецьку народну республіку – країну, яка не є загальновизнаною на міжнародному рівні. Збудований до Євро-2012 стадіон «Донбас Арена», який вміщував понад 52 тис. осіб, розбомбили.

Відтоді «Шахтар» проводив свої матчі у Львові, Дніпропетровську та на НСК «Олімпійський» у Києві.

Перед грою з «Селтіком» футболісти «Шахтаря» тренувалися в тренувальному центрі «Легії» в Ксенженіце та на тренувальних полях біля стадіону у Варшаві.

“На жаль, ми не можемо грати вдома через ситуацію, але ми повинні адаптуватися до неї. Ми можемо тренуватися в тренувальному центрі Легії, і це чудова можливість для нас. Я дуже вдячний Легії за надання нам свого приміщення, який дійсно чудовий і сучасний. Ми тренуємося. в професійних умовах. Наступні матчі в єврокубках також будемо грати у Варшаві», – сказав наставник «Шахтаря», який розраховує на підтримку українців, які проживають у Польщі.

“Ми розраховуємо, що стадіон буде заповнений по вінця. Нам потрібна енергія вболівальників. Ми будемо боротися за перемогу від першої до останньої хвилини. Люди в Україні зараз переживають багато труднощів, і ми будемо грати за них”, – він додано.

У минулому сезоні ліга в Україні була перервана війною, але відновилася на початку цього сезону. Після чотирьох турів «Шахтар» має 10 очок і займає друге місце. Лідирує Kołos Kowalwka. З метою безпеки зустрічі проходять без участі вболівальників.

“Ми ніколи не будемо фаворитами. Серед фаворитів – “Лейпциг”, “Реал” і “Селтік”. Однак ми налаштовані позитивно і маємо намір перемогти”, – оцінив Йовічевич шанси в Лізі чемпіонів.

Мар’ян Швед був гравцем «Селтика» з січня 2019 року по липень 2021 року, тож у середу він зіграє проти своєї колишньої команди.

“Я б не сказав, що я добре знаю цю команду, незважаючи на те, що грав там більше двох років. Зараз ми маємо справу з зовсім іншою командою. З цієї команди залишилося лише два гравці. Наш тренерський штаб підкреслив, що “Селтік” – це Дуже хороша команда, тому нас чекає цікавий матч і я сподіваюся на хороший результат», – зазначив футболіст «Шахтаря».

“У мене залишилися приємні спогади про час, проведений у “Селтіку”. Якби мені довелося повернути час назад, я б зробив усе так само. Там я не потрапив до складу, але кожен тренер має своє бачення команди, і вони вибирати гравців. Я це розумію”, – додав швед.

“Шахтар” є постійним учасником Ліги чемпіонів, а “Селтік” вийшов у змагання після п’ятирічної перерви. Шотландці в першому турі групового етапу поступилися з рахунком 0:3 захиснику титулу – “Реалу”, хоча перший гол програли лише на 56-й хвилині матчу. У першому таймі «Селтік» створив багато гольових моментів, у т.ч. Удар Каллума МакГрегора влучив у штангу.

«Ми добре грали перші 60 хвилин, але нам слід приділяти більше уваги використанню ситуацій, які створювалися», – відповів захисник «Селтика» Моріц Єнц.

Поєдинок із «Шахтарем» стане вирішальним для «Селтіка» в контексті виходу в 1/8 фіналу.

“Це буде ще одна велика гра в моїй кар’єрі і для всієї команди. “Шахтар” – добре організована команда. У них є півзахисники, які добре захищаються, а потім проводять швидкі контратаки. Ми повинні бути обережними з цим. Тому ми готові до цього, – додав Єнц.

Гравці «Селтика» приїхали до Варшави вдруге цього року. У липні «The Bhoys» зіграли внічию 2:2 у товариському матчі з «Легією», організованому з нагоди завершення кар’єри Артура Боруца, який роками виступав за обидва клуби та має статус легенди серед уболівальників цих клубів. команди.

Чемпіони Шотландії не грали матчів чемпіонату минулих вихідних, оскільки всі спортивні заходи у Великій Британії були перенесені через національний траур після смерті королеви Єлизавети II. “Селтік” лідирує в Шотландській лізі з повною перемогою після шести черг і на п’ять очок випереджає “Рейнджерс”.

Поєдинок “Шахтаря” з “Селтіком” розпочнеться в середу о 18.45. Наступні матчі “Шахтар” проведе у Варшаві 11 жовтня проти “Реала” і 2 листопада проти “РБ Лейпциг”.

Телетрансляція та онлайн трансляція матчу Шахтар Донецьк – Селтік Глазго з 18:35 на Polsat Sport Premium 1 та Polsat Box Go. Передматчева студія від 16:30.