Home Спортивне життя Ліга чемпіонів: цінний аванс познанського «Леха» перед реваншем у Баку

Ліга чемпіонів: цінний аванс познанського «Леха» перед реваншем у Баку

95
0

У вівторок увечері перед познанським «Лехом» постало непросте завдання. Гості з Азербайджану регулярно виступають у єврокубках, а всього два сезони тому вибили варшавську «Легію». На початку такий важкий суперник змусив «Колейорж» максимально мобілізуватися. Новий тренер також мав мотивувати їх грати краще. З особистих причин Мацея Скоржу замінив Джон ван ден Бром.

Спочатку Леха почав мляво. Саме «Карабах» терзав оборону господарів, регулярно входячи у штрафний, який охороняв новий голкіпер Артур Рудька. Перші дві чверті години “Колейорж” мало показував і, здавалося, програє гол.

Сталося зовсім по-іншому. Жоель Перейра вбіг у штрафну на пас на швидкісного Мікаеля Ішака, який з близької відстані переграв голкіпера «Карабаху» і відкрив матч. До перерви чемпіони Польщі вели з рахунком 1:0.

У другому таймі «Колейорж» мав ще один чудовий шанс збільшити перевагу. Зрештою цього не сталося, тому що після того, як Філіп Шимчак влучив у відскок, Міхал Містжш не додав.

Зрештою, Лех переміг, отримавши цінний аванс перед важким реваншем в Азербайджані. У Баку «Карабах» буде фаворитом, тому найскладніше завдання в першому кваліфікаційному раунді ще попереду у чемпіонів Польщі.

Лех Познань – Карабах Агдам 1:0 (1:0)

Мета: Ішак 41

Лех: Артур Рудко – Жоел Перейра, Любомир Сатка, Антоніо Міліч, Педро Ребочо – Крістоффер Вельде (62. Адріель Ба Луа), Радослав Муравскі (83. Алан Червінскі), Єспер Карлстром, Жоао Амарал (62. Філіп Шимчак), Міхал Криштальш – Мікаель Ішак (80. Ніка Квеквескірі)

Карабах: Сахрудін Мехеммеделієв – Марко Весович, Максим Медведєв, Кевін Медіна, Ельвін Кафаркулієв (82-й Торал Байрамов) – Каді (83-й Овусу Квабена), Кара Караєв, Річард (62-й Марко Янкович), Леандро Андраде (62-й Озеллахік), Абелла Абеллахіч) Зубір – Ібрагіма Ваджі (62. Раміль Сейдаєв)

Жовті картки: Карлстром, Шимчак – Річард, Андраде