Home Спортивне життя Ліга Fortuna 1: Божевільний матч! Сім голів у Гдині

Ліга Fortuna 1: Божевільний матч! Сім голів у Гдині

69
0
 Ліга Fortuna 1: Божевільний матч!  Сім голів у Гдині

Після запеклого матчу 11-го туру Fortuna 1 Liga «Арка Гдиня» програла вдома Хробрі Глогув з рахунком 3:4. Себастьян Стеблецкі в цьому матчі показав хорошу сторону, відзначившись двома голами та відзначившись однією результативною передачею.

Ковчег добре увійшов до цієї зустрічі. На 22-й хвилині Кароль Чубак відкрив результат матчу. Футболіст господарів скористався чудовою передачею Януша Ґоля та легко вправив м’яч у ворота суперників. Нам не довелося довго чекати відповіді Брейва. На 29-й хвилині Матеуш Махай записався в список стрільців. Проте до перерви «Арка» знову вийшла вперед. Цього разу спосіб обдурити захист гостей знайшов Омран Хайдарі.

У другому таймі цього матчу вболівальники також не могли поскаржитися на відсутність емоцій. Спочатку Міхал Марцянік влучив у ворота Брав. Здавалося, глогівчани не оговтаються від цього удару. Себастьян Стеблецкі подав надію команді гостей. Хавбек спочатку відзначився на 76-й хвилині, а лише через п’ять хвилин додав. Здавалося, матч завершиться з розділенням очок.

Гравці клубу з Глогува, однак, не збиралися здаватися і продовжували тиснути на суперників. Їхні зусилля дали бажаний ефект. У доданий час у ворота господарів вразив Мілош Юзвяк. У цьому ударі асистував Стеблецький.

Таким чином Хробрі здобув п’яту перемогу Ліги Фортуна 1 у цьому сезоні. Arka, втрачаючи очки, дала Ruch Chorzów шанс збільшити свою перевагу над іншими командами позаду PKO BP Ekstraklasa.

Арка Гдиня – Хробри Глогув 3:4 (2:1)

Цілі: Кароль Чубак 22′, Омран Хайдарі 36′ Міхал Марцянік 49′ – Матеуш Мачай 29′, Себастьян Стеблецький 76′, 81′, Мілош Йозвяк 90′