Home Спортивне життя Ліга Фортуна 1: чудовий початок Лісу

Ліга Фортуна 1: чудовий початок Лісу

48
0

Гравці Puszcza Niepołomice лідирують із повною кількістю очок після двох турів Фортуни в 1-й лізі.

Гравці Puszcza Niepołomice лідирують із повною кількістю очок після двох турів Фортуни в 1-й лізі. Цього разу вони вдома перемогли новачка «Сталь» з Жешува з рахунком 2:1. Перемог у цій серії також здобули, серед інших два титуловані клуби – вилетіла з вищої ліги «Вісла» Краків та новачок «Рух Хожув».

У матчі в Неполоміце голи за господарів відзначилися Артур Семашко та Губерт Томальскі, а за «Сталь», яка вела з 22-ї хвилини, – Кшиштоф Даніелевич.

Ліс має шість очок (1-0 у попередньому раунді з Гурніком Ленчною) і на два очки випереджає групу команд, включаючи Віслу та Рух.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цезарій Ковальський: Це не жарт. Cracovia створює гравців для … молодіжної команди Probierz

«Бяла Ґвязда» у п’ятницю на виїзді перемогла «Ресовію» з рахунком 2:0. Голи забивали Міхал Жиро та Ігор Ласіцкі, яких влітку привезли з першокласників.

Це лише друга перемога гравців «Вісли» у 2022 році, попередні були здобуті у вищому класі змагань.

Радість серед прихильників «Руха» – жителі Хожува розгромили в суботу на виїзді сильно відбудований «Хоробрий» з рахунком 2:0. Голи були забиті на 75-й та 78-й хвилинах, їх автори – Томаш Войтович та Артур Пльсковскі.

У попередньому сезоні команда з Глогува вийшла у фінал плей-офф передліги (поступилася «Короні Кельце» після додаткового часу 2:3). Влітку, однак, деякі з його провідних гравців перейшли до сильніших клубів, так само як тренер Іван Джурджевич (у Шльонск Вроцлав), а новим тренером став Марек Голембєвський, відомий напр. від Легії Варшава

У суботньому матчі команд-переможців інавгурації «Арка Гдиня» вдома зіграла внічию 0:0 із «Заглембе Сосновець».

У неділю обіцяє бути в тому числі цікавим зустріч інших команд, які здобули перемоги минулого уїк-енду – ГКС Катовіце зіграє вдома з Брук-Бет Термаліка Нічеча, яка гратиме навесні в Екстракласі.