Home Спортивне життя Ліга Фортуна 1: Вісла Краків досі не перемагає

Ліга Фортуна 1: Вісла Краків досі не перемагає

61
0

Краківська «Вісла» перемогла на своєму полі ГКС Катовіце з рахунком 2:1 у п’ятому турі Ліги «Фортуна-1». Обидва голи за “Білу Зірку” забив Луїс Фернандес. Проте першим у цьому сезоні у ворота краківчан вразив Адріан Еррор.

Результат матчу було відкрито на третій хвилині. Вісла Краків подала кутовий. М’яч перехопили гравці клубу з Катовіце і пішли в контратаку. Патрік Шведзік привернув увагу трьох захисників “Білої Зірки”. Потім м’яч віддали Адріану Еррору. 31-річний гравець спочатку обдурив голкіпера «Вісли», а потім скерував м’яч у порожні ворота. Таким чином, футболісти команди зі столиці Малопольщі програли перший гол Ліги Fortuna 1 цього сезону.

Через деякий час Бартош Ярох мав шанс зрівняти результат поєдинку. Після навісу з кутового захисник зловив м’яч і головою пробив у створ. Тим не менш, Давід Кудла продемонстрував гарне втручання. Серед іншого, завдяки його грі ГКС до кінця першого тайму ще вів з рахунком 1:0.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Рух Хожув кращий, ніж Сталь Жешув

Після перерви господарі зрівняли рахунок. На 71-й хвилині Луїс Фернандес отримав пас у штрафному суперників. Іспанець розвернувся з м’ячем і сильним ударом відправив його у ворота команди з Катовіце. Через деякий час 28-річний гравець показав непоганий дальній удар. Після удару гравця «Вісли» м’яч відскочив перед голкіпером гостей, а потім полетів у сітку. За чверть години до кінця основного часу гри «Біла Зірка» вела з рахунком 2:1.

До останнього свистка жодна з команд не змогла пробити оборону суперників. Завдяки цьому підопічні Єжи Бженчека здобули четверту перемогу поспіль і наразі займають перше місце в турнірній таблиці. ГКС знаходиться на восьмій позиції в підсобці ПКО БП Екстракласа.

Вісла Краків – ГКС Катовіце 2:1 (1:0)

Цілі: Луїс Фернандес 71, 75 – Адріан Еррор 3