Home Спортивне життя Ліга конференцій: Динамо Батумі – суперник познанського Леха у другому кваліфікаційному раунді

59
0

Суперником познанського “Леха” у другому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій стануть гравці батумського “Динама”. Перший матч відбудеться 21 липня у столиці Великопольщі (18:00), реванш – через тиждень у Грузії.

У вівторок після виїзної поразки з рахунком 1:5 від азербайджанського «Карабаху Агдам» він вилетів у 1-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів і потрапив до групи команд, що борються за вихід у груповий етап Ліги конференцій. Найближчим суперником буде батумське “Динамо”, яке, як і чемпіон Польщі, завершило боротьбу за Лігу чемпіонів у першому раунді.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Поляк – футболіст амстердамського “Аякса”.

Змагалися грузини з Братиславським Слованом. У столиці Словаччини була нічия 0:0, а в середу в Батумі також нульовий результат після 90 хвилин. У додатковий час до 115-ї хвилини господарі вели 1:0, але останнє слово було за «Слованом». Вирішальний гол у виході на підвищення забив Володимир Вайс на третій хвилині додаткового часу.