Home Спортивне життя Ліга конференцій: Лех Познань зіграв внічию з Динамо Батумі у матчі-реванші

Ліга конференцій: Лех Познань зіграв внічию з Динамо Батумі у матчі-реванші

58
0

У матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги конференцій “Лех” з Познані зіграв внічию з “Динам Батумі” (1:1). Тиждень тому чемпіон Польщі вдома переміг команду з Грузії з рахунком 5:0. Таким чином, підопічні Джона ван ден Брома зіграють у наступному раунді.

У першій частині гри мало що відбувалося. Голкіпер «Колейоржа» Артур Рудько відзначився двома хорошими інтервенціями. Нульова нічия протрималася до перерви.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Новий клуб Якуба Піотровського

Гравці Динама відкрили результат матчу на 64-й хвилині гри. Мате Вацадзе вразив ворота. Через 12 хвилин Алан Червінскі вивів з лави запасних і зрівняв рахунок. Нічия трималася до кінця гри. Лех виграв нічию 6:1.

Нагадаємо, перша зустріч у Познані завершилася перемогою чемпіона Польщі з рахунком 5:0. У наступному кваліфікаційному раунді Ліги конференцій “Колейорж” зустрінеться з ісландським Вікінгуром Рейк’явік.

Динамо Батумі – Лех Познань 1:1 (0:0)

Цілі: Вацадзе 64 – Czerwiński 76