Home Спортивне життя Ліга конференцій: ми зустрілися з іншим суперником Ракова Ченстохова

Ліга конференцій: ми зустрілися з іншим суперником Ракова Ченстохова

61
0

У четвертому, вирішальному, кваліфікаційному раунді Ліги конференцій суперником гравців Ракова Ченстохови стане «Славія Прага». Першу зустріч польський віце-чемпіон проведе на власному стадіоні 18 серпня о 18.

Славія в третьому турі за сумою двох матчів виявилася кращою за афінський Панатінаїкос. Перший бій у столиці Чехії завершився перемогою семиразового чемпіона цієї країни з рахунком 2:0. У матчі-відповіді в Афінах господарі вели 1:0 з 58-ї хвилини після удару словенця Андража Шпорара, а на четвертій хвилині додаткового часу Вацлав Юречка зрівняв рахунок.

Рік тому «Славія» була суперником варшавської «Легії» у вирішальному етапі кваліфікації Ліги Європи. У Празі було 2:2, а матч-реванш на власних очах тодішній чемпіон Польщі виграв 2:1 і вийшов до групових ігор.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: УЄФА покарав Pogoń Szczecin за неадекватну поведінку вболівальників

У четвер «Раків» у матчі-відповіді третього туру переміг «Спартак» з Трнави з рахунком 1:0. Тиждень тому в Словаччині він переміг з рахунком 2:0.

Команда наставника Марека Папшуна вдруге поспіль вийшла у вирішальний кваліфікаційний раунд ЛК – минулого сезону його вибив КАА Гент. 0:3 у другій зустрічі в Бельгії – єдина з 10 зустрічей Ченстохови в єврокубках, в якій вони програли гол.