Home Спортивне життя Ліга конференцій: сюрприз в Ісландії! Лех Познань програв Вікінгуру Рейк’явік

Ліга конференцій: сюрприз в Ісландії! Лех Познань програв Вікінгуру Рейк’явік

81
0
 Ліга конференцій: сюрприз в Ісландії!  Лех Познань програв Вікінгуру Рейк'явік

Ліга конференцій: сенсація в Ісландії! Лех Познань програв Вікінгуру Рейк’явік

Познаньський “Лех” несподівано програв “Вікінгуру” Рейк’явік з рахунком 0:1 у першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги конференцій. Чемпіону Польщі доведеться компенсувати програш у матчі-реванші, який відбудеться 11 серпня в Познані.

Початок матчу належав господарям. На четвертій хвилині Юліус Магнуссон пробив по землі з-за меж штрафного. М’яч на кутовий з найбільшими труднощами парирував Філіп Беднарек. Через п’ять хвилин “Вікінгур” мав ще один шанс. М’яч після удару Арі Сігурпалссона пролетів трохи вище воріт.

Згодом тривалий час ні ті, ні інші не створювали собі вигідних гольових ситуацій. Прорив стався наприкінці першої партії. Почалося це з метушні в штрафному майданчику збірної Ісландії. Лечітці були близькі до того, щоб забити, але господарі вибили м’яч і пішли в контратаку. Далі Сігурпалссон продемонстрував індивідуальну дію, спочатку знайшовши місце для прострілу перед штрафною Леха, а потім пробив дуже влучно і вивів свою команду вперед.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга конференцій: Раків Ченстохова зігріла вболівальників у спеку! Один крок вгору

Це був останній акорд першого тайму. Вікінгур спустився в роздягальню, ведучи 1:0.

З початку другого випуску «Kolejorz» почав надолужувати збитки. Жоао Амарал був близький до того, щоб забити на 48-й хвилині гри. Через кілька хвилин Крістоффер Вельде пробив у поперечину воріт Інгвара Йонссона. На наступні хвилини збірна Ісландії відповіла двома швидкими діями. Перший раз двоє гравців «Вікінгуру» завадили один одному пробити головою, а вдруге удар введеного з лави Віктора Орлигура Андрасона заблокували захисники чемпіона Польщі.

Наставник ван ден Бром вивів на поле заміну. Гіо Цітаішвілі та Ніка Квеквескірі зареєструвалися на майданчику. Це не вилилося у створення воротарських ситуацій. Команда з Познані мала проблеми з попаданням у штрафний майданчик суперників. Наприкінці матчу Лех спробував атакувати, але це не принесло належного ефекту. Однак у додатковий час гри «Вікінгур» міг підняти рахунок на 2:0, але Беднарек вдало втрутився. У підсумку чемпіон Польщі програв Ісландії з рахунком 0:1. Відповідь відбудеться 11 серпня в Познані.

Вікінгур Рейк’явік – Лех Познань 1:0 (1:0)

мета: Сігурпалссон 45