Home Спортивне життя Матч в Україні був перерваний зенітною сигналізацією

Матч в Україні був перерваний зенітною сигналізацією

74
0

В Україні почали відновлюватися футбольні ігри. Однак не завжди все йде за планом. Одну з ігор юнацької першості перервала авіаційна тривога.

22 серпня 2022 року в Україні стартував черговий сезон змагань для гравців до 19 років. Один із матчів чемпіонату довелося перервати. Під кінець основного часу матчу “Чорноморка” Одеса – “Верес” Рівне навколо стадіону завили сирени, які попередили про можливу авіаатаку.

Гру відразу ж перервали, і молоді гравці покинули поле. Переконавшись, що змагання можна продовжувати без проблем, приблизно через 25 хвилин гру відновили. Поєдинок завершився перемогою одеської команди «Чорноморці» з рахунком 3:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Іга Свёнтек і Рафаель Надаль об’єднають зусилля. Все, щоб допомогти Україні

Варто нагадати, що 23 серпня 2022 року має стартувати черговий сезон вищої ліги України. На відкритті змагань донецький “Шахтар” зустрінеться з харківським “Металістом”.