Home Спортивне життя ME Munich 2022: Олександра Лісовська виграла золоту медаль у марафоні

ME Munich 2022: Олександра Лісовська виграла золоту медаль у марафоні

2 просмотров
0

Олександра Лісовська виграла золоту медаль у марафоні на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. Полячка показала час 2: 28.34. Це перша медаль для Польщі на чемпіонаті, який стартував у понеділок.

Лісовська – перша в історії полячка, яка виграла медаль чемпіонату Європи з марафону. Більшу частину дистанції вона бігла в лідируючій групі, а на 40-му кілометрі відірвалася від суперниць і поступово нарощувала перевагу. Це перша медаль польських спортсменів на Чемпіонаті Європи в Мюнхені, який стартував у понеділок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Розклад Євро-2022 у Мюнхені. Коли починають поляки?

Другою стала хорватка Матеа Парлов Костро (2: 28,42), а третьою – голландка Нієнке Брінкман (2: 28,52).