Home Спортивне життя ME Munich 2022: Сенсація у змаганнях молотарок! Ева Ружанська виграла медаль

ME Munich 2022: Сенсація у змаганнях молотарок! Ева Ружанська виграла медаль

60
0
 ME Munich 2022: Сенсація у змаганнях молотарок!  Ева Ружанська виграла медаль

Ева Ружанська виграла срібну медаль у метанні молота на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. Полячка досягла результату 72,12 метра, що є її життєвим рекордом.

Перше місце посіла румунка Б’янка Гелбер, яка метнула на відстань 72,72 метра.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Драма Даміана Чикера у півфіналі ЧЄ

Ружанська була єдиною представницею Польщі у фіналі змагань молотарок. Мальвіна Копрон, яка спалила всі три кидки, і Катажина Фурманек, яка посіла 14 місце, не пройшли через вибування. Аніта Влодарчик, натомість, травмована, тому не з’явилася в Мюнхені.

Це вже п’ята медаль для Польщі на чемпіонаті Європи. В індивідуальному заліку золото в марафоні здобула Олександра Лісовська, а наші командні бігуни вибороли бронзу. Срібло в бігу на 400 метрів здобула Наталія Качмарек, бронзу – Анна Кєлбасінська.

PolsatSport.pl для телефонів Android та iOS!