Home Спортивне життя ME Munich 2022: Томас Підкок виграв золоту медаль у гірському велосипеді

ME Munich 2022: Томас Підкок виграв золоту медаль у гірському велосипеді

107
0

Срібну медаль завоював датчанин Себастьян Фіні Карстенсен, бронзову – швейцарець Філіппо Коломбо. Лідер збірної Швейцарії, олімпійський віце-чемпіон Матіас Флюкігер, який був тимчасово відсторонений перед змаганнями, був тимчасово відсторонений у своєму тілі під час нещодавнього національного чемпіонату, після того, як в його організмі на старті виявили заборонену речовину.

Підкок, який цього сезону вже виграв золоту медаль на чемпіонаті світу з велокросу, останнім часом рідко брав участь у змаганнях з MTB. Маючи небагато рейтингових очок, він вийшов на трасу в Олімпійському парку Мюнхена з далеким, 36-м номером і мав прориватися на вершину, випереджаючи наступних конкурентів. Лише після трьох з восьми кіл він був у лідируючій групі, а в четвертому раунді впевнено атакував і захопив лідерство.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Олімпійська чемпіонка з велоспорту змінила групу. «Є речі, яких я не досяг»

Британець, який не приховує, що цього сезону намагатиметься дотягнутися до райдужних футболок у крос-кантрі, МТБ та шосейних гонках, підтвердив свій чудовий виступ і стане фаворитом чемпіонату світу з МТБ, який пройде в тиждень.

Більшу частину траси аж шестеро швейцарців їхали в лідерах гонки і здавалося, що двоє з них будуть на подіумі. У підсумку, однак, датчанин Карстенсен і гельветці змушені були задовольнитися одним – бронзовою медаллю.

Четверо поляків вийшли на старт п’ятничної гонки. Перші два кола Бартомієй Вавак, який стартував з першого ряду, намагався не відставати від лідерів, але з кожним кілометром втрачав позиції і в результаті не завершив змагання, відступивши на шостому з восьми колах. Філіп Хелта посів найвище місце в рейтингу, 32-е, Кшиштоф Лукасік – 44-е, а Кароль Осташевський – 45-те.