Home Спортивне життя ME Munich 2022: три полячки у фіналі на 400 метрів

ME Munich 2022: три полячки у фіналі на 400 метрів

56
0

Три полячки вийшли у фінал з бігу на 400 м на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. У середу за медалі змагатимуться Наталія Качмарек, Анна Кєлбасінська та Іга Баумгарт-Вітан. Юстина Свєнти-Ерсетич, яка захищала титул, вибула.

Перший півфінальний захід виграла Кєлбасінська – 50,45. Другою стала голландка Ліке Клавер – 50,59, а третьою – Баумгарт-Вітан – 51,17.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ME Munich 2022: Кароль Залевський вийшов у фінал на 400 м

У другому заїзді кращим був Качмарек – 50,41, який на останній прямій вів запеклу боротьбу з Вікторією Охуруогу – 50,50.

Фемке Бол з Нідерландів вигравала третю серію іноді з перевагою 50,60. Сент-Ерсетік посів у цій гонці шосте місце, а результату 52,17 не вистачило для підвищення.

У фінал вийдуть вісім бігунів. Двоє найшвидших у кожній із трьох півфінальних серій і двоє з найкращим часом.

Чотири роки тому в Берліні найкращим був Сент-Ерсетік, який тріумфував із результатом 50,41.

Основними претендентами на золоту медаль є Бол і Качмарек, які єдині з європейок опустилися нижче 50 секунд цього сезону.