Home Спортивне життя ME Munich 2022: Войцех Новіцкі – чемпіон Європи! Павел Файдек без...

ME Munich 2022: Войцех Новіцкі – чемпіон Європи! Павел Файдек без медалі

77
0
 ME Munich 2022: Войцех Новіцкі – чемпіон Європи!  Павел Файдек без медалі

Войцех Новіцький переміг у змаганнях з метання молота на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Мюнхені. Срібну медаль завоював угорець Бенс Халаш, а бронзу – норвежець Ейвінд Генріксен. Paweł Fajdek посів четверте місце.

Халаш у третій серії покращив харчовий рекорд на 80,92 і випередив Новіцкі. Поляк повернувся до лідерства, коли в п’ятому раунді втратив 82,00. Це найкращий результат у світі цього року.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сенсація у змаганнях молотарок! Ева Ружанська виграла медаль

У найкращій спробі Хенріксен набрав 79,45. Цей результат дозволив йому випередити Файдека.

Перші два кидки Файдека були нерозмірними. У наступних спробах він отримав 78,43, 78,49, 79,03 і 79,15. П’ятиразовий чемпіон світу фінішував відразу за п’єдесталом.