Home Спортивне життя MLS: польська гра за кордоном. Двоє з нападників потрапили у сітку

MLS: польська гра за кордоном. Двоє з нападників потрапили у сітку

61
0
 MLS: польська гра за кордоном.  Двоє з нападників потрапили у сітку

Кацпер Пшибилко забив два голи за “Чикаго Файр” у переможному матчі проти “Шарлотта” з рахунком 3:2 (2:2) у виїзному матчі північноамериканської футбольної ліги MLS. Один із голів у складі господарів забив Кароль Свідерскі.

Пшибилко записався в список стрільців на 21-й та 52-й хвилинах. Перед перервою Свідерскі влучив у ворота, перемігши з близької відстані Габріеля Слоніну, якого невдало вмовляли зіграти у збірній Польщі. За деякими даними, це був автогол Маурісіо Пінеди, але на офіційному сайті MLS автором голу є поляк.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ФК Барселона – UNAM Pumas: прогнозовані склади. Роберт Левандовскі очікував з першої хвилини

У команді з Шарлотта на лаві запасних були Каміль Юзвяк і Ян Собоцінскі.

Чикаго Файр посідає сьоме місце в Східній конференції з 30 очками, а ФК Шарлотт займає 11 місце – 29 очок.