Home Спортивне життя Олімпійський чемпіон з метанням списа … на льодовику

Олімпійський чемпіон з метанням списа … на льодовику

70
0
Олімпійський чемпіон з метанням списа ... на льодовику

Нірадж Чопра, який нещодавно виграв останні змагання в Цюріху та всю серію Діамантової ліги, насолоджується відпусткою.

Олімпійський чемпіон з метання списа індієць Нірадж Чопра, який нещодавно виграв останні змагання в Цюріху і всю серію Діамантової ліги, насолоджується відпусткою – він вирішив провести її у Швейцарії. Йому подобається займатися спортом на снігу на одному з альпійських льодовиків.

Їзда з гори на самоскиді, ковзання шин або кидання сніжками — найбільше задоволення для чемпіона. Чопра настільки впевнено почувався на снігу, що навіть намагався бігти зі списом, але не кидав, тому що на льодовику було багато інших туристів.

Золотий медаліст із Токіо та віце-чемпіон глобуса разом з Євгеном також був вражений стрибком з парашутом у супроводі інструктора, чим він похвалився на одній із сторінок у соцмережах.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Барбора Спотакова завершила кар’єру

На Олімпіаді-2021 Чопра у фінальній серії набрав 87,58 м, випередивши чеха Якуба Вадлейха майже на метр (86,67). Таким чином він завоював першу золоту олімпійську медаль для Індії в легкій атлетиці. На липневому чемпіонаті світу в американці Юджині він був другим, хоча мав кращий результат, ніж на олімпійських змаганнях – 88,13. Йому довелося визнати перевагу Андерсона Пітерса з Гранади, який здійснив три кидки на 90 метрів, а в шостому, останньому, метнув на 90,54 м.

8 вересня в Цюріху в останніх змаганнях Діамантової ліги – фіналі індієць виконав кидок з відстані 88,44, що принесло йому перемогу і закріпило успіх у всьому циклі.

Чопра став другим індійцем в історії, який виграв золоту олімпійську медаль. Десять років тому в Пекіні Біндра зробив це у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.