Home Спортивне життя Останнє випробування перед чемпіонатом світу пройдено! Польські волейболісти, ймовірно, перемогли у...

Останнє випробування перед чемпіонатом світу пройдено! Польські волейболісти, ймовірно, перемогли у Сподеку

65
0
 Останнє випробування перед чемпіонатом світу пройдено!  Польські волейболісти, ймовірно, перемогли у Сподеку

Прем’єрна партія пройшла в повільному темпі, і обидві команди не показали багато довгих дій. Спектакль був сильною зброєю поляків. Щоправда, краще почали гості, після подачі Лучано Де Чекко рахунок став 0:2, але польські волейболісти швидко заволоділи ініціативою. Після очкової гри Бартоша Курека вони вели в рахунку 9:6 і зберегли цю перевагу до кінця сету. Результат 25:20 визначила пропущена гра аргентинців.

Дивіться також: Де дивитися ЧС-2022 серед волейболістів? Прямі трансляції матчів. Коли поляки грають?

У другому сеті польські волейболістки мали ще більш відчутну перевагу та фактично контролювали ситуацію в середині сету (15:7). Суперники не чинили особливого опору, грали консервативно, що змусило господарів спокійно прагнути до перемоги. Закріпив їх результативний удар Матеуша Бєнека зі зміщеного короткого (25:17).

Початок третього сету пройшов у щільній боротьбі обох команд. Поляки відскочили від суперників у середині сету; після подачі Томаша Форнала вели в рахунку 13:10. Згодом кілька помилок суперників, господарі блоком додали два очки – 18:13. Здавалося, поляки знову легко замкнуть сет, але аргентинці кинулися боротися. Спочатку виграли ще три долі, а потім компенсували програш (19:19). Доля цієї партії була незрівнянною, але останні два слова належали Бартошу Кволеку (25:22).

Ймовірно, поляки виграли цей матч, але обидва тренери домовилися про додатковий сет. Обидві команди вийшли на нього в суттєво змінених складах і вели щільну боротьбу, але в підсумку поляки підскочили на кілька очок (20:17). У підсумку вони його втримали, і змагання завершилися результативно, адже ейс на подачі був Лукаш Качмарек (25:21).

Підсумок матчу Польща – Аргентина:

Найбільше балів: Лукаш Качмарек (14), Каміль Семенюк (13), Бартош Курек (12), Томаш Форнал (11) – Польща; Факундо Конте (10), Бруно Ліма (10) – Аргентина.

Обидві команди зустрілися одна з одною кількома днями раніше під час Меморіалу Єжи Губерта Вагнера. Тоді поляки перемогли з рахунком 3:0.

Найближчої п’ятниці, 26 серпня, польські волейболісти стартують на чемпіонаті світу з волейболу. Потім вони зіграють у Катовіце зі збірною Болгарії. Свою першу гру на турнірі Аргентина зіграє днем ​​пізніше проти Ірану в Любляні.

Польща – Аргентина 3:0 (25:20, 25:17, 25:22); додатковий сет – 25:21

Польща: Каміль Семенюк, Матеуш Бєєнєк, Марцін Януш, Александер Шлівка, Якуб Кохановський, Бартош Курек – Павел Заторський (ліберо) і Лукаш Качмарек, Гжегож Ломач, Томаш Форнал, Бартош Кволек, Якуб Попівчак (ліберо), Кароль Клос, Матеуш Поремба. Тренер: Нікола Грбич.
Аргентина: Ніколас Зерба, Лучано Де Чекко, Факундо Конте, Хоакін Гальего, Бруно Ліма, Езекіель Паласіос – Сантьяго Данані (ліберо) і Лучано Палонскі, Матіас Санчес, Пабло Кукарцев, Ян Мартінес, Мартін Рамос. Тренер: Марсело Мендес.