Home Спортивне життя Pekao Szczecin Open: півфінали без перших сіяних

Pekao Szczecin Open: півфінали без перших сіяних

95
0

У чвертьфіналі Денніс Новак переміг Яна Хойнського.

У тенісному конкурсі Pekao Szczecin Open більше немає фаворитів (ґрунтові корти, басейн 134 920 євро). У першому раунді вибув аргентинець Федеріко Коріа, посіяний під першим номером, а в чвертьфіналі вилетів Роберто Карбальєс Баена (№2).

Матч між Баєною та росіянином Олександром Шевченком здавався грою дня. Іспанець у Щецині, вигравши два матчі, збільшив серію перемог поспіль до семи. Він явно в хорошій формі. Проте Шевченко здивував його швидкою і точною грою і виграв з рахунком 6:2, 7:5.

Першу партію іспанець програв досить швидко. У другому він звик до гри суперника, але кінцівка матчу належала гравцеві з Ростова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Девіса: поляки, ймовірно, лідирують з індонезійцями

Після перемоги у середу, яка тривала понад три години у другому раунді, Ян Хойнський став фаворитом уболівальників. Тенісист, народжений у польській сім’ї, яка живе в Кобленці, вже чотири роки представляє Великобританію, де знаходиться його основна тренувальна база. Після матчу другого раунду в середу та перемоги над Чун-Сінь Ценгом Яну явно не вистачило сил у чвертьфінальному поєдинку з австрійцем Деннісом Новаком.

– Я не бачив, щоб Новак грав так добре. Ян повертається до гри після травми. Він швидко прогресуватиме в класифікації, – сказав після матчу Павел Штраус, тренер Хойнського та колишнього норвежця Каспера Рууда.

“Сьогодні Новак був на крок попереду мене в кожній дії”, – сказав тенісист.

Після чвертьфіналу фаворитом турніру стає Корентен Муте. Найважче у чвертьфіналі довелося французам, які дійшли до четвертого раунду US Open. З італійцем Маттео Арнальді обидва сети були вирішені в кінцівках.