Home Спортивне життя PGE Ekstraliga: без сюрпризів у чвертьфіналі, Betarrd Sparta не захищатиме титул!

61
0

У чвертьфіналі не обійшлося без сюрпризів. Найбільш рівною була конкуренція між третьою та четвертою командами регулярного сезону, тобто Moje Bermuda Stalą та For Nature Solutions Apator.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Трагічна аварія в Першій лізі зі спідвею. Адріан Мєдзінскі перебуває у фармакологічній комі

У першій грі в Торуні господарі були кращими на два очки, і питання про перемогу було відкритим. З самого початку гожувчани лідирували завдяки чудовій налаштованості свого лідера Бартоша Змаржліка та словака Мартіна Вацуліка. Проте лише після 14-го заїзду виявилося, що «Сталь» не хвилюється про вихід у півфінал і врешті-решт перемогла в неділю 51:39.

Результат із загальним рахунком 95:85 означав, однак, що команда з Торуня також увійде до четвірки екстра-ліги, яка була підвищена як «щасливий лузер», тобто програв у чвертьфіналі з найкращим всього за сукупністю.

Змарзлік, який не програвав у неділю, набрав у неділю 18 очок, а Вацулік додав 15.

Деніел Бьюлі, який набрав 13 очок і встановив рекорд траси в Ченстохові, не допоміг захисту титулу Betard Sparta. Після поразки з рахунком 44:46 у першому матчі з командою з Ясної Гори вдома, нинішній чемпіон у матчі-відповіді в ролі гостей поступився 38:52 і завершив гру.

В останній чвертьфінальній парі найкращий у регулярному чемпіонаті «Мотор Люблін» двічі переміг «Фого Унію» – тиждень тому в Лешно 49:41, а у матчі-реванші перед власними вболівальниками – 51:39.

Найрезультативнішою командою з Любліна, яка бореться за першу в історії національну першість, став Ярослав Гампель, колишній досвідчений гравець Союзу – 14 очок.

Завдяки двом впевненим перемогам Мотор здобув найкращий баланс у чвертьфіналі і у фіналі боротиметься з «щасливчиком» з Торуня. Другу пару складуть команди з Ченстохови та Гожува Wlkp.

Перші півфінальні поєдинки заплановані на 2 вересня, а матчі-реванші відбудуться через два дні.

Боротьба за медалі – 9 і 24 вересня за бронзу, а за золото – 11 і 25 вересня.