Home Спортивне життя Підляшшя Білосток – найкраще в командному чемпіонаті Польщі з легкої атлетики

Підляшшя Білосток – найкраще в командному чемпіонаті Польщі з легкої атлетики

91
0

За подіумом опинилися спортсмени AZS AWF Kraków та AZS UMCS Lublin.

У змаганнях брали участь п’ять клубів, виставляючи по одному гравцю в кожному змаганні. За перше місце було нараховано 5 балів, а за п’яте – 1.

У змаганнях з метання молота переміг Войцех Новіцкі з Підляшшя. Чемпіонка Європи з п’ятої спроби отримала оцінку 80,75. Найкращою серед жінок стала Ева Ружанська з AWF AWF Варшава. Віце-чемпіонка Європи відправила молот на відстань 66,32 м.

Найкращим у стрибках у довжину став Адріан Бжезінскі з AZS Poznań (7,55). У бігу на 100 м виграв його одноклубник Матеуш Сіуда з часом 10.70. Найшвидшою спринтеркою на цій дистанції виявилася Кристина Ціманоуска з AWF Варшава – 11.58. Білоруська спортсменка після Олімпіади в Токіо втекла до Польщі та отримала гуманітарну візу.

Максиміліан Клепацкі (Подляшшя) пробіг 400 м за 46,49, а найшвидшою жінкою на дистанції одного кола траси стала Аліція Врона (AZS UMCS Lublin) – 54,66.

У бігу на 400 м перемогли Бартош Дудек з Підляшшя (52,30) і Катажина Мартіна з AZS AWF Краків (59,83).

Білостоцькі гравці були найкращими у змаганнях з кульового поштовху. Клаудія Кардаш набрала 16,80, а Шимон Мазур – 18,55.

У бігу на 110 м подекуди вигравав Даміан Чикер (Підляшшя) 13,77, а в бігу на 100 м перемогла Клавдія Сіціарж (AWF Краків) з результатом 13,19.

У стрибках у висоту найбільше балів набрали Пьотр Конопко з Підляшшя (1,98) і Мартина Левандовська з AZS Poznań (1,66).

Бартош Кітлінський (AZS UMCS Lublin) пробіг 800 м за 1.53.13, а Маргарита Кочанова (AZS AWF Kraków) подолала цю дистанцію за 2.06.34.

Останнім змаганням змагань стала змішана естафета 4х400 м, в якій перемогли представники Підляшшя. Бартош Дудек, Юстина Єльська, Максиміліан Клепацкі та Анета Леміш показали час 3.25,72.