Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Краковія з новою перемогою. Коханий без шансів

PKO BP Ekstraklasa: Краковія з новою перемогою. Коханий без шансів

73
0
 PKO BP Ekstraklasa: Краковія з новою перемогою.  Коханий без шансів

«Краковія» перемогла «Корону» Кельце з рахунком 2:0. У попередньому турі підопічні Яцека Зєлінського з такою ж кількістю м’ячів перемогли «Гурнік Забже». Востаннє так успішно «Паси» стартували у вищому дивізіоні в 1951 році.

Поєдинок розпочався із 15-хвилинною затримкою через сильний шторм над Краковом. Після того, як дощ припинився, гравці вийшли на мокре та слизьке поле. З іншого боку, шторм охолодив гаряче повітря, і гравці рухалися жваво з самого початку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Краковія оголосила про новий трансфер. Він перший футболіст з цієї країни в історії клубу

Обидві команди не створювали надто багато гольових моментів, але гра була стрімкою і ніхто не шкодував себе. На дев’ятій хвилині господарі могли вийти вперед, але Матей Родін пробив головою трохи неточно.

Через 20 хвилин рахунок був 1:0 на користь Краковії. Каміль Пестка сильно навісив у штрафну, а Гжегож Шимусік, який намагався перекинути м’яч головою, направив його у свої ворота.

Після перерви краків’яни пішли в атаку. Збільшити результат міг Якуб Мишор. Вінгер “Пашува” вбіг у штрафний, але в останній момент його удар був заблокований. На 54-й хвилині після чудового пасу від датчанина Матіаса Хебо Расмуссена Пестка опинився сам-на-сам перед Конрадом Форенцем, а голкіпер «Корони» виявився кращим у цій дуелі.

Господарі контролювали хід матчу, але збільшити перевагу не змогли. На 80-й хвилині Вірджил Гіта пробив дальнім ударом, після чого м’яч відскочив від стійки. За мить Форенц захистив удар Фіна Беньяміна Каллмана з кількох метрів.

У доданий час «Корона» лише розпочала рішучі атаки. Проте захист Краковії не став несподіванкою, а в останній дії гри Гебо Расмуссен завершив результативну контратаку своєї команди ударом з декількох метрів.