Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за Радом’як Радом

PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за Радом’як Радом

83
0
PKO BP Ekstraklasa: Легія Варшава краща за Радом'як Радом

Варшавська Легія може вважати початок сезону вдалим. Підопічні Кости Руняїча після семи матчів чемпіонату посіли друге місце в турнірній таблиці, трохи відстаючи від лідируючої в змаганні «Вісли Плоцьк». Останню поразку варшав’яни зазнали 29 липня від «Краковії» на виїзді, не програвали в чотирьох матчах чемпіонату і хотіли продовжити цю серію в матчі з радомським «Радом’яком».

Матч із «Легією» радомчани розпочали з метою підняти настрій після поразки в минулому турі від «Корони Кельце», яка таким чином перервала серію з трьох перемог радом’яківців.

У попередньому сезоні «Легія» двічі програла «Радом’яку» в чемпіонаті. У Радомі було 1:3, а у Варшаві 0:3. Легіонерам довелося зводити рахунки з командою з Радома.

Матч проти «Радом’яка» став для «Карлітоса» першим на стадіоні за адресою вул. Лазєнковська після повернення в Легію, де грав у сезоні 2018/19. Іспанець у середині серпня перейшов до “Мілітарі” з грецького “Панатінаїкоса”. Нападник потрапив до списку бомбардирів у виїзних матчах із «Сталью» та «Термалікою Брук-Бет Нєчечою» та розраховував на подальші влучні результати перед власною публікою.

Поєдинок розпочався із затримкою у кілька хвилин, оскільки прив’язка вболівальників Легії до “жита” викликала велике задимлення на стадіоні. На трибунах панувала дружня атмосфера. Вболівальники обох команд скандували згоду між клубами.

На 11-й хвилині матчу Бартош Капустка пройшов з лівого флангу та пробив з-за меж штрафного майданчика, але Габріель Кобиляк показав ефектну параду.

Через три хвилини Радом’як мав чудову можливість відкрити рахунок. Мачадо відпасував на Маурідеса, який був за кілька метрів від воріт, але пробив прямо в Каспера Тобіаса. У відповідь «Легія» пішла в контратаку, яка завершилася ударом Карлітоса.

На 22-й хвилині Філіп Младенович пробив у штрафну, але Кобиляк вибив м’яч, який гравці «Легії» заволоділи, але результативно цю акцію не завершили.

Через кілька хвилин Феліпе Насіменто спробував перекинути Тобіаса технічним ударом, але голкіпер Легії переніс м’яч вище поперечини.

На 35-й хвилині Артур Єнджейчик отримав жовту картку за фол у бічному секторі поля, але підопічні Радом’яка не створили загрози після подачі зі штрафного.

Наприкінці першого тайму Маттіас Йоханссон влучно пробив з-за меж штрафного, але Кобиляк був на стійкі.

На початку другого тайму Младенович сфолив на голкіпері Радом’яку, який впав на землю. Після цієї ситуації між гравцями сталася штовханина, і гру перервали на кілька хвилин. Арбітр показав Младеновичу та трьом гравцям «Радом’яка» жовті картки.

На 65-й хвилині Хосуе відпасував на Карлітоса, а іспанець відразу ж випустив Вшолека. Вінгера Легії, однак, попередив Кобиляк, який зловив м’яч і уникнув небезпечної дії легіонерів.

На 70-й хвилині Маурідес не пробив головою. Форвард Радом’яка вимагав подати кутовий, але Легія почала з голу.

Через десять хвилин Легія провела мереживну акцію. Макана Баку відібрав м’яч на Жозуе, який пробив у кутовий. Кобиляк вибив м’яч на кутовий.

На 83-й хвилині Рафал Августиняк забив свій перший гол за Легію. Ассистом у цьому голі відзначився Ернест Муці, який вийшов з лави запасних.

Тоді Тобіас витріщився вслід за Августиняком. М’яч йшов у порожні ворота, але голкіпер “Легії” вчасно виправив свою помилку. У доданий час Радом’як спробував загрожувати дальнім пасом, але Тобіаш пішов від воріт і вибив м’яч у бік виходу на позицію Маурідеса.

Після перемоги над Радом’яком Легія має 17 очок і вийшла на лідерство в турнірній таблиці. Він має на очко більше, ніж «Вісла Плоцьк», яка в понеділок зіграє проти «Гурніка» Забже. “Нафтовики” після цього матчу можуть повернутися на перше місце.

Легія Варшава – Радом’як Радом 1:0 (0:0)

мета: 83

Легія Варшава: Kacper Tobiasz – Mattias Johansson (90th Maik Nawrocki), Rafał Augustyniak, Artur Jendzejczyk, Filip Mladenović – Paweł Wszołek (82th Maciej Rosołek), Bartosz Slisz, Bartosz Kapustka (66th Ernest Muci), Josue, Robert Pich (66th Makana Baku) – Carlitos (82. Патрик Соколовський)

Радом’як Радом: Габріель Кобиляк – Матеуш Гржибек, Педро Джустініано, Рафаель Россі – Даніель Пік (66-й Леандро), Філіпе Насіменто, Табо Челе, Роберто Алвес (90-й Тіаго Матос), Луїс Мачадо (90-й Лісандро Семедо), Давід Абрамович – Маурідес (79-й Міхал Фелікс)

Жовті картки: Єнджейчик, Младенович, Капустка – Жустініано, Маурідес