Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань краще, ніж Відзев Лодзь

PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань краще, ніж Відзев Лодзь

69
0

До перерви темп матчу не був захоплюючим, обом командам було важко створити ситуацію. На жаль, гра почалася для Філіпа Марчвінського, який на 70-й секунді зіткнувся з Мареком Ханушеком і через кілька хвилин залишив поле на ношах. Його замінив Амарал, який, як виявилося пізніше, став одним із героїв зустрічі.

Лех мав оптичну перевагу, але не велику. Захист гостей зіграв міцно і нічим не нагадував схему кількаденної давності, коли в матчі Кубка Польщі програла три голи за 22 хвилини. Ніка Квеквескірі здалеку намагався здивувати Генріха Раваса, але словацький голкіпер безпомилково захистив.

Новачок був дуже економним в атаці, хоча гарну нагоду після одного з кутових мав Матеуш Жиро, який хотів п’ятою переграти Беднарека. Захисник Відзева помилився і не влучив у ворота.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin перемогла в Кельце

Після зміни сторін Лех збільшив темп, а дії, які він виконував, з кожною хвилиною ставали все більш небезпечними. Філіп Шимчак невдало вдарив головою після подачі зі штрафного, і глядачі могли видихнути. Натомість Жоелю Перейрі не вистачило влучності у численних прострілах у штрафний майданчик, а коли м’яч потрапив у адресата, не зміг скористатися ситуацією. Жоао Амарала головою був близький до перемоги над Равасом, але Равас знову не здивувався.

“Колейорж” також шукав свої шанси в дальніх ударах, але це були зазвичай невлучні спроби.

Лодзяни рідко з’являлися у штрафному майданчику господарів, але кілька разів Філіп Беднарек опинявся в біді, в т.ч. штанга звільнила його від удару головою Кароля Даніеляка. Підопічні Януша Нєдзведза кілька разів загрожували воротам після легких втрат суперником м’яча в центрі поля. Після однієї з таких ситуацій Баррі Дуглас спробував заблокувати Лукаша Зявінського, але той впав. В останній момент Філіп Дагерсталь зупинив гравця суперників.

Запорукою успіху господарів виявився резерв. Спочатку Амарал не дуже сильним, але точним ударом з-за меж штрафного переміг Раваса. Лодзінська команда не змогла зібратися і через кілька десятків секунд рахунок став 2:0. Чудову контратаку завершив Мікаель Ішак, який нещодавно повернувся в команду після перерви через травму.

Відзев не встиг відповісти, а лехітівці мали шанс збільшити рахунок. Надзвичайно активний Міхал Скінсь також хотів потрапити до списку стрільців, але півзахиснику Леха не щастило і він не завжди робив вдалий вибір під час завершення дії.

Лех Познань – Відзев Лодзь 2:0 (0:0)

Цілі: Жоао Амарал 80, Мікаель Ішак 81.

Лех Познань: Філіп Беднарек – Джоель Перейра (63. Георгій Чітайшвілі), Філіп Дагерстал, Антоніо Міліч, Баррі Дуглас (73. Педро Ребочо) – Крістоффер Вельде (46. Матеуш Жуковскі), Ніка Квеквескірі, Філіп Марчвінскі (7. Жоао Амарал), Єспер Карлстрем , Міхал Кришталь – Філіп Шимчак (63. Мікаель Ішак)

Відзев Лодзь: Генріх Равас – Патрік Степінскі, Матеуш Жиро, Мартін Кройцріглер – Кароль Даніелак (90 +1 Мато Мілош), Марек Ханоусек, Юліуш Летньовскі (78. Патрік Ліпскі), Фабіо Нуньєс (90 +1 Крістоффер Хансен) – Лукаш Зявінскі (74 Якуб Сипек ), Хорді Санчес, Бартомієй Павловський (46. Домінік Кун)

Жовті картки: Міхал Кришталь – Матеуш Жиро, Юліуш Летньовський

Суддя: Даміан Сильвестжак (Вроцлав). Глядачі: 23 725.