Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Лех Познань закриває таблицю після перемоги над Шльонск Вроцлав

79
0

Чемпіон Польщі знову на дошках. У матчі четвертої першості він зазнав третьої поразки і з одним очком замикає таблицю. Сілезії довелося наполегливо працювати в обороні протягом більшої частини матчу, і оскільки він не припустився жодної кричущої помилки, він міг насолоджуватися другою перемогою в змаганні.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: Zagłębie Lubin переміг Miedz Legnica

Тренер господарів Джон ван ден Бром знову здивував складом, давши відпочити кільком гравцям, які провели на полі 120 хвилин у четверговому матчі проти «Вікінгура» Рейк’явіка. Цього разу Ніка Квеквескірі та Максиміліан Пінґот опинилися в центрі захисту, а на лаві запасних сиділи серед інших Міхал Лезерс, Жоао Амарал і Крістоффер Вельде. Доглядач вроцлавської команди Іван Джурджевич зіграв у перевіреному складі, порівняно з останнім матчем з «Відзев Лодзь» (0:0) він зробив лише одну заміну – Денніса Ястржембського замінив Джон Єбоа.

Перша чверть гри трохи нагадувала футбольні шахи. Обидві команди перевіряли те, що могли собі дозволити, хоча Лех був більш активним. Вроцлавчани також кілька разів приймали Філіпа Беднарека, але особливої ​​загрози вони не становили. На 18-й Цітайшвілі сильно пробив з меж штрафного майданчика, але Міхалу Шромнінку довелося захистити його. Грузинська була однією з найяскравіших точок наступу «Колейорж». Через кілька хвилин він відзначився сильним, але трохи неточним ударом.

Лех створював враження, що потихеньку починає, але гості забили. Петр Шварц досить вільно буксирував м’яч десяток-другий метрів і за пасивної позиції суперників пробив зі штрафного майданчика впритул до стійки.

А потім Читаішвілі знову, по черзі з Афонсу Соусою, дошкуляв Шромніку, у якого було багато роботи, але й везіння. Він з великими труднощами захистив штрафний удар Нікі Квеквескірі, а штанга допомогла йому після удару головою Філіпа Марчвінського. Господарі часом мали приголомшливу перевагу, але не було точної останньої передачі, а подекуди і ефективності.

Другі 45 хвилин пройшли майже виключно на половині гостей. Вроцлав, однак, добре почувався в низькому захисті і дозволив Лехіте обмінюватися десятками передач і грати в позиційній атаці. Господарі ж лише підвищили показники володіння м’ячем, бо розігрували свої дії надто повільно та чітко.

На 66-й хвилині гравці з Познані більше хвилини обмінювалися передачами, переносячи тягар гри з одного краю поля на інший, а нарешті відзвітували у штрафному майданчику гостей. Міхал Лезерс завершив цю мереживну дію ударом поруч зі штангою.

Гості довго не кидалися в атаку. Однак коли атакували, то перед воротами Філіпа Беднарека було дуже гаряче. Після блискавичної контратаки Єбоа зіграв на Еріка Експозіто, а іспанський форвард, протистоявши лише голкіперу господарів, ледве промахнувся. Через кілька хвилин знову після навісу Єбоа Мартін Кончковскі був близький до голови, щоб переграти Беднарека, але йому не вистачило точності.

Чим ближче до кінця матчу, тим нервовіше і менш точно грав Лех. А втрата м’яча в центрі поля дала можливість вроцлавцям збільшити свій рахунок.

У доданий час “Колейорж” кинув все на одну чашу терезів, Квеквескірі був близький до зрівняння, але його удар у “віконку” відмінно захистив Шромнік.

Лех Познань – Шльонск Вроцлав 0:1 (0:1)

мета: Шварц 26

Лех Познань: Філіп Беднарек – Джоел Перейра, Ніка Квеквескірі, Максиміліан Пінгот, Баррі Дуглас – Георгій Цітайшвілі (63. Крістоффер Вельде), Радослав Муравскі, Афонсо Соуза (56. Жоао Амарал), Йеспер Карлстроем (56. Міхал Криштальш), Філіп Ішвіак – Мікаель ( 63. Філіп Шимчак).

Slask Wroclaw: Міхал Шромнік – Патрік Янасік, Конрад Поправа, Даніель Лео Гретарссон, Віктор Гарсія – Джон Єбоа (72. Хав’єр Гієк), Патрік Олсен, Кей Кінтана (46. Матіас Науель Лейва), Петр Шварц, Пьотр Самєц-Талар (60. Мартін Кончковскі) ) – Ерік Експозіто (80. Себастьян Берж’є).

Жовті картки: Єбоа, Гарсія, Кінтана, Олсен