Home Спортивне життя PKO BP Екстракласа: Лехія програла Короні

PKO BP Екстракласа: Лехія програла Короні

66
0

Першими забили гол гравці «Корони». На 14-й хвилині Далібор Такач пробив з гострого кута, але голкіпер місцевих Міхал Бухалік не дав себе здивувати.

Дивіться також: Cracovia stoped. Перша поразка в сезоні

Через вісім хвилин гості вийшли вперед. Після подачі зі штрафного Бухаліку вдалося захистити удар Адама Фрончакака зблизька, але м’яч, на жаль, відскочив від Налепи та впав у сітку.

У першому таймі кельчани справили значно краще враження. Гравці з Гданська грали повільно та схематично і жодного разу не загрожували воротам суперників.

Наставник біло-зелених Томаш Качмарек також не був задоволений налаштованістю своєї команди, адже в перерві зробив три заміни – на поле вийшли Марко Террацціно та молодіжний дует Кацпер Сезонєнко та Якуб Калузінскі.

Проте ці зміни не принесли очікуваного результату – у господарів залишилися проблеми з відпрацюванням гольових ситуацій.

Кельце було набагато краще. На 55-й хвилині Такач був близький до того, щоб скористатися помилкою оборони «Лехії», а на 67-й хвилині Яцек Кельб небезпечно пробив з-за штрафного, але Бучалік результативно втрутився.

На 72-й хвилині після чергового погляду оборони польської команди Фрончак опинився на місці. Однак вінгер «Корони» пробив легенько і поруч зі штангою.

Гданчани намагалися вийти в старт ще одному дублеру Бассеку Діабате, який на 78-й хвилині провів динамічну дію, але був заблокований у фіналі. За всю гру футболісти “Леха” завдали один точний удар по воротах суперника – на третій хвилині доданого часу Конрад Форенц відбив удар головою Налепи.

У кінцівці, яка вже явно запізнилася, господарі кинулися до рішучих атак, але компенсувати втрачене їм не вдалося. Новачок з Кельце здобув другу перемогу поспіль – у попередньому турі він вдома переміг Шльонск Вроцлав з рахунком 3:1.

Лехія Гданськ – Корона Кельце 0:1 (0:1)

Лехія: Міхал Бухалік – Давид Штец (64. Філіп Коперскі), Міхал Налепа, Маріо Малока, Рафал Петрзак (46. Марко Террацціно) – Крістіан Клеменс (46. Кацпер Сезонєнко), Крістерс Тоберс (46. Якуб Калузінський), Мацей Гайос, Конрадо – Łukasz Zwoliński, Flavio Paixao (69th Bassekou Diabate).
Корона: Конрад Форенц – Адріан Данек, Мілош Трояк, Кирило Петров (46. Oskar Sewerzyński), Роберто Коррал (35. Grzegorz Szymusik) – Якуб Луковскі (58. Jacek Kiełb), Маріо Зебіч, Марцін Шпаковський, Далібор Такач (58. Jacek Podgórski) , Адам Фрончак (84. Лука Зарандія) – Бартош Спёнчка.

мета: 0:1 Міхал Налепа (22-самогубство).

Жовті картки: Міхал Налепа, Маріо Малока (Лехія), Далібор Такач, Кирило Петров, Гжегож Шимусік, Яцек Подгурський (Корона).

Суддя: Лукаш Кузьма (Білосток). Глядачі: 8 370.