Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Невдалий дебют тренера Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa: Невдалий дебют тренера Górnik Zabrze

58
0

Хоча в першому таймі гравці були налаштовані, вони спустилися в роздягальню, програючи 0:2.

Через 24 хвилини Жан Жюль Мвондо проспав і дозволив Міхалу Ракоці вбігти у штрафну Гурніка. Він додав на Флоріана Лошая, який був у зручній позиції – 0:1.

За чотири хвилини до перерви «Краковія» провела мереживну акцію. М’яч з ноги на ногу зачаровували гравці зі столиці Малопольщі біля воріт Кевіна Бролла. Згодом Матей Родін віддав на Ракоці, який влучно пробив.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Поляки в Барселоні – хто до Левандовського?

Найближчим до голу в перші 45 хвилин «гірник» був «головою» … Каміла Пестки. Випадкова гра гравця Краковії з 35 хвилини. Кароль Нємчицький насилу міг захиститися.

У другому таймі Забже навіть не вдалося зменшити розмір поразки. У всякому разі, «пояси» були ближчими до взяття воріт у цій частині гри. Вони провели три дуже небезпечні контратаки. Але вперше – на 70-й хвилині – Якуб Мишор був попереджений Павлом Олковським і м’яч пішов на кутовий. Через 85 хв. Бролл відбив удар Філіпа Балая. По черзі за 90 хв. гри акція краков’ян завершилася промахами Такуто Ошіми.

В основному складі «Поясів» не було капітана команди Сергіу Ганка (цю функцію в Забже виконував Каміл Пестка). Як раніше повідомляв наставник краків’ян Яцек Зелінскі, у дружини футболіста проблеми зі здоров’ям. Крім того, з’явилася неофіційна інформація, тренер не підтвердив, що румунський вінгер може залишити Краковію. Справа в тому, що в понеділок гравець сидів на лаві (на поле не виходив). Проте інформація про відсутність – за станом здоров’я – Євгена Конопланка та Міхала Сіплака підтвердилася.

Гурнік Забже – Краковія Краків 0:2 (0:2)

Цілі: 0:1 Флоріан Лошай (24), 0:2 Міхал Ракоці (41).

Жовта картка – Гурнік Забже: Пьотр Кравчик, Ерік Янза, Роберт Дадок.

Суддя: Лукаш Кузьма (Білосток). Глядачів 16 748.

Горнік Забже: Кевін Бролл – Павел Олковскі, Рафал Яніцкі, Ерік Янза – Роберт Дадок (82. Якуб Шиманський), Жан Мвондо (72. Даріуш Стальмах), Аласана Маннех, Матеуш Холевяк (72. Йонатан Коцке) – Лукас Подольскі, Шимон Влодарчик (46. Пьотр Кравчик), Бартош Новак.

Cracovia Краків: Кароль Нємчицький – Якуб Югас, Матей Родін, Віргіл Гіта – Отар Какабадзе (66-й Корнел Рапа), Флоріан Лошай (66-й Такуто Осіма), Матіас Хебо Расмуссен, Каміль Пестка – Якуб Мисзор (80-й Кароль Кнап), Патрік Макуч (80-й Філіп Балай) , Міхал Ракоці (59. Benjamin Kallman).