Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: нічия в матчі Легії з Гурником

PKO BP Ekstraklasa: нічия в матчі Легії з Гурником

94
0

Тренер “Легії” Коста Руняїч сказав перед грою: “Ми хочемо досягти стану, в якому будемо стабільно грати протягом двох таймів і за нашими правилами”. Його підопічні поки що далекі від цієї мети.

У першому таймі господарі зіграли невдало. Їм не вдалося завдати жодного точного удару, а «Гурнік» вів у рахунку 1:0 після удару Олександра Палушека, який на 26-й хвилині зблизька переправив м’яч у ворота. «Забже» могло повести вище, але Роберт Дадок не скористався сприятливою ситуацією.

У гостей було дуже добре, хоча тренеру Бартошу Галу довелося зробити дві заміни в першому таймі через травму. Німці Джонатан Коцке і Дадок покинули поле з травмами.

Після перерви «Легія» заграла трохи краще, але на 55-й хвилині Пьотр Кравчик забив другий гол у ворота «Гурніка».

Здавалося, гості контролювали те, що відбувалося на полі. Хоча “військові” почали брати верх, на поле вийшов придбаний кілька днів тому іспанець Карлітос, але Гурнік добре захищався.

Проте жителі Забже втратили шанс перемогти на вулиці Лазєнковській, і їхнім антигероєм став Річард Дженсен. На 82-й хвилині фінський захисник у власному штрафному майданчику вдарив головою Артура Єнджейчика. Суддя показав йому жовту картку і призначив пенальті. Результативним виконавцем виявився португалець Жозуе.

Легія повірила, що може переломити хід матчу, і ще більше атакувала. Через кілька хвилин Дженсен сфолив на Карлітосі на бічній лінії. Він подивився на другу жовту картку, а відповідно і на червону.

Ослаблені гості перестали оборонятися. У доданий арбітром час рахунок зрівняв Ліндсей Роуз, якого головою пробив серб Філіп Младенович. За винятком воротаря французького походження, Мацей Росолек був абсолютно без нагляду у площі воріт Гурніка.

Легія Варшава – Гурнік Забже 2:2 (0:1).

Цілі: 0:1 Александер Палушек (26-голова), 0:2 Пьотр Кравчик (55), 1-2 Жозуе (84-пенальті), 2:2 Ліндсей Роуз (90 + 2).

Легія Варшава: Kacper Tobiasz – Mattias Johansson (46. Rafał Augustyniak), Lindsay Rose, Artur Jendzejczyk, Filip Mladenovic – Paweł Wszołek (86. Maciej Rosołek), Ігор Харатін (46. Bartosz Slisz), Josue, Bartosz Kapustka (73. Robert Pich), Макана Баку (61-й Карлітос) – Ернест Мучі.

Горнік Забже: Даніель Бєліца – Александер Палушек (70. Якуб Шиманський), Рафал Яніцкі, Річард Єнсен – Павел Олковскі (70. Норберт Войтушек), Йонатан Коцке (29. Кшиштоф Кубіца), Жан Мвондо, Ерік Янза, Пьотр Кравчик – Роберт Дадок (43. Шимон Влодарчик), Матеуш Холевяк.

Жовті картки – Легія Варшава: Ігор Чаратін, Філіп Младенович, Артур Єнджейчик. Гурник Забже: Александер Палушек, Річард Дженсен, Норберт Войтушек, Даніель Бєліца.

Червона картка після другої жовтої – Гурник Забже: Річард Дженсен (88).

Суддя: Лукаш Кузьма (Білосток). Глядачі: 23 210.