Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa перемогла зі Stal Mielec

PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa перемогла зі Stal Mielec

0 просмотров
0

Порівняно з четверговим відбірковим матчем Ліги конференцій у Нур-Султані, у стартовому складі “червоно-синіх” відбулося аж сім змін, а між окремими гравцями місцями відчувалося нерозуміння. «Сталь» намагалася цим скористатися і, особливо після вихідних моментів, змогла загрожувати воротам Кацпера Треловскі.

Дивіться також: Гравці “Парі Сен-Жермен” виграли Суперкубок Франції

До раківської команди повернулися Іві Лопес, Богдан Раковітан і Деян Сореску, які з різних причин пропустили тривалу поїздку до Казахстану. І саме останній з них уже на 4-й хвилині проявив неабияку хитрість у штрафному майданчику «Сталі» і з близької відстані після ідеальної передачі від Франа Тудора переправив м’яч у ворота. Потім ченстоховчани кілька разів боролися з м’ячем до воріт гостей, але їхнім діям не вистачало добивання, наприклад на 13-й та 16-й хвилинах, коли в першому випадку ніхто не дотягнув до навісу Сореску, а Тудор не влучив у ворота. секунда.

Серйозно загрожувати воротам Ченстохови мельчани не могли, але час від часу фолили перед штрафним Ракова. В тому числі на 11-й хвилині Мацей Доманський зі штрафного з 18 метрів пробив у стінку. На 41-й хвилині ще один штрафний удар виконав Доманський з-за межі штрафного, зліва, Пьотр Влазло наскочив на його навіс і головою перекинув м’яч у вікно воріт Треловскі.

Зрівняльний удар роздратував господарів, які відповіли дальнім ударом Ігоря Сапали, але Бартош Мрожек був на стійкі. На 39 хвилині ідеальної ситуації Владиславс Гутковскіс не скористався дією Лопеса і не влучив у ворота. У свою чергу на 40 і 4,1 хвилинах Мрожек захистив удари Фабіана П’ясецького і Тудора, а на 45-й удар Лопеса з гострого кута блокував один із захисників.

Одразу після перерви Миколай Лебединський пробив головою по воротах господарів, а на 48-й хвилині Гутковскіс знову пропустив на чужій половині поля. 56. Мрожек захистив удар Патрика Куна, але на наступній хвилині був безпорадний, коли Пясецький пробив зблизька після дії Владислава Кочергіна, і Раків знову вийшов вперед. На 61-й хвилині наступну можливість не упустив Сореску, а на 66-й Лопес.

Саме останній забив третій гол у ворота господарів за 71 хвилину, впевнено реалізувавши пенальті, свистнувши за гру рукою Крістіана Гетингера. На 81-й хвилині Лопес зі штрафного пробив у стінку, і, здавалося, Раков все під контролем. Але «Сталь» не здалася і на 85-й хвилині влучила в контакт: Доманський навісив з кутового, м’яч впав у ноги Аркадіушу Касперкевичу, і той не змарнував нагоди.

Перемогу Ракова міг закріпити на 88-й хвилині Кочергін, але після ефектного розіграшу він смертельно промахнувся. У п’ять доданих арбітром хвилин «Сталь» розтиснула господарів у обороні й була близька до того, щоб зрівняти рахунок. Ситуацію рятували Мілан Рундіч і Зоран Арсенік, а в одній із ситуацій гості розраховували на пенальті за гру рукою Рундича, але арбітр Даніель Стефаньскі та персонал VAR не побачили порушень правил і результат не змінився.

Раків Ченстохова – ПГЕ ФКС Сталь Мелець 3:2 (1:1)

Раков: Кацпер Треловскі – Богдан Раковітан (46. Патрик Кун), Зоран Арсенік, Стратос Сварнас – Фран Тудор, Ігор Сапала (53. Бен Ледерман), Деян Сореску (87. Мілан Рундік), Владислав Кочергін – Фабіан П’ясецький (77. Шимон Чиж) , Владислав Гутковскіс (77. Себастьян Мусіолік), Іві Лопес.
сталь: Бартош Мрожек – Мацей Вольський, Аркадіуш Касперкевич, Матеуш Матрас, Домінікас Бараускас, Крістіан Гетінгер (76-й Матеуш Мак) – Мацей Доманський, Павел Жира (67-й Саїд Хамуліч), Пьотр Власло (76-й Леандро), Пшемислав Май (67-й Крістіан Кардис) – Міколай Лебединський (76-й іспанський Фабіан).

Цілі: 1: 0 Деян Сореску (4), 1: 1 Пьотр Влазло (31 – головою), 2: 1 Фабіан Пясецький (57), 3: 1 Іві Лопес (71 – пенальті), 3: 2 Аркадіуш Касперкевич (85).

Жовті картки: Іві Лопес, Богдан Раковітан, Фабіан Пясецький (Раків), Пьотр Влазло, Фабіан Іспанський (Сталь).

Суддя: Даніель Стефанський (Бидгощ). Глядачі: 4 438.

РМ, ПАП

Previous articleЯрослав Качинський перервав своє турне Польщею. Коментують політологи
Next articleНа Місяці можуть бути місця, де підтримується температура, придатна для життя людини