Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Раків Ченстохова програла в Забже

PKO BP Ekstraklasa: Раків Ченстохова програла в Забже

53
0

Ченстоховчани приїхали до Забже після цінної виїзної перемоги у четвер зі “Спартаком” з Трнави в першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій. Наставник гостей Марек Папшун зробив сім змін у стартовому складі порівняно зі збором у Словаччині. У попередньому турі «Забже» розгромив «Радом’як» з рахунком 3:0 і хотів повторити цей удар, щоправда, без Бартоша Новака, який кількома днями раніше виїхав до… Ракова.

Зустріч викликала неабиякий інтерес у вболівальників. Трибуни ожили з першого свистка арбітра, але це не переросло у футбольне свято на полі.

Протягом півгодини біля обох воріт мало що відбувалося, хоча трохи частіше нападали на жителів Ченстохови. Тоді на перший план вийшов Гурнік. Шимон Влодарчик двічі спробував переграти голкіпера суперників. Його рівноважний удар з перекидання був неточним, а на 36-й хвилині він провів чудову індивідуальну контратаку з центру поля, але програв двобій з Кацпером Треловскі.

Голем завершив останню дію першого тайму. Ерік Янза навісив з кутового прямо на голову Олександру Палушеку, і частина глядачів із Забже мала можливість порадіти.

У перерві тренер Папшун випустив на поле раніше врятованих Іві Лопеса та Владислава Гутковскіса. На 49-й хвилині латвієць міг призвести до нічиєї – маючи перед собою лише голкіпера, він намагався надто легко перекинути його. Тоді іспанець та українець Владислав Кочергін потужними ударами здалеку перевірив склад Кевіна Бролла.

Гра стала жвавішою, оскільки гості явно поспішали змінити невигідний результат. Команді наставника Бартоша Галла довелося зосередитися на обороні, хоча інколи намагалися вийти в атаку. Господарі пережили важкі часи і в додані сім хвилин активніше вели атаку. Однак недостатньо, щоб збільшити перевагу. Вони перемогли з рахунком 1:0, а після фінального свистка святкували перемогу з уболівальниками.

Гурнік Забже – Ракув Ченстохова 1:0 (1:0)

Мета: Палець 45

Горнік Забже: Кевін Бролл – Александер Палушек (85. Кшиштоф Кубіца), Рафал Яніцкі, Річард Дженсен – Павел Олковскі, Джонатан Коцке, Аласана Манне (73. Жан Мвондо), Ерік Янза – Матеуш Холевяк (73. Дані Пачеко), Шимон Влодарчик (63. Роберт Дадок), Лукас Подольскі (85. Пьотр Кравчик)

Раків Ченстохова: Кацпер Треловскі – Богдан Раковітан, Зоран Арсенік, Стратос Сварнас – Віктор Длугош (63. Фран Тудор), Густав Берггрен (46. Іві Лопес), Владислав Кочергін, Бен Ледерман (70. Янніс Папаніколау), Деян Сореску – Себастьян Мусіолік (58. Матеуш Вдовяк), Фабіан Пясецький (46. Владислав Гутковскіс)

Жовті картки: Коцке, Манне, Влодарчик, Мвондо – Сореску, Тудор, Вдовяк