Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Успішна погоня за Ягеллонією. Нічия в матчі в...

PKO BP Ekstraklasa: Успішна погоня за Ягеллонією. Нічия в матчі в Ченстохові

77
0
 PKO BP Ekstraklasa: Успішна погоня за Ягеллонією.  Нічия в матчі в Ченстохові

«Дума Підляська» мала багато часу, щоб надолужити програш і врешті звела нічию. Перебіг першого тайму абсолютно не віщував такого повороту в грі.

Порівняно з четверговим матчем Ліги конференцій зі «Спартаком» з Трнави (1:0) тренер Марек Папшун зробив чотири зміни в стартовому складі (тиждень тому в матчі проти «Гурніка» Забже було змінено аж сім). Більше того, представлені дублі взяли тягар боротьби на себе і заробили обидва голи.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: PKO BP Ekstraklasa: Радом’як Радом домінував над Лехією Гданськ. Впевнена перемога господарів

Ченстоховчани вийшли вперед вже на третій хвилині, коли Шимон Чиж відбив м’яч у центрі поля, відпасував на Фабіана П’ясецького, а той на Бартоша Новака та колишнього півзахисника «Гурніка», який дебютував у нових кольорах. у лізі впритул переміг Златана Аломеровича.

Гості спробували відповісти, але дві дії іспанця Марка Галла перервали захисники Ченстохови. На 10-й хвилині оборона «Ягеллонії», через яку пробив Пясецкі, не похизувалась, і Боян Настіч скерував м’яч у власні ворота.

Білосточани виглядали зламаними, а господарі – впевненими в собі та продовжували атакувати. На 14-й хвилині ніхто не завершив гарну дію Матеуша Вдов’яка, а через деякий час Зоран Арсенік пробив поруч із воротами, а Пясецький на 28-й хвилині згаяв чудову ситуацію.

Гості пробували контратакувати, наприклад на 28-й та 31-й хвилинах, але лише одного разу, на 34-й хвилині, серйозніше загрожували воротам Кацпера Треловскі. Однак через 43 хв. Третій удар повинен був завдати Ракув, але Вдовяк у ситуації один на один з Аломеровичем пробив надто небайдуже, і голкіперу Ягеллонії вдалося відбити м’яч на кутовий.

Одразу після перерви м’яч неочікувано опинився у воротах Ракова, але, на щастя господарів, опинився в офсайді. Та все ж цей момент має стати пересторогою для місцевих. Тим часом вони продовжували атакувати, і Вдовяк втрачав чудові можливості в серії. У нього були найкращі 55 і 60 хвилин, але в обох випадках він трохи промахнувся.

Старе футбольне прислів’я говорить, що “невикористані можливості беруть реванш”, так сталося і в неділю – на 63-й хвилині, коли Нене несподівано сильно пробив з 20 метрів, а Треловскі запізнився з втручанням і м’яч впав у сітку. На 67-й хвилині могла бути нічия, але Гал промахнувся з кількох метрів.

На 69 хвилині арбітру довелося перервати матч на більший час, оскільки місцеві шкарфери запотіли поле. Вимушена перерва в грі трохи заважала обом командам, а потім Іві Лопес не скористався двома можливостями – спочатку дозволив одному з суперників зупинити його, а потім ударив стінку зі штрафного.

На 84-й хвилині Треловскі парирував м’яч на кутовий після удару Гаула, а після коронера вдруге капітулював – у конфузі іспанець Хесус Імаз точно пробив головою в конфузі.

У підсумку обидві команди ще намагалися поборотися за переможний гол, але голів більше не було і матч закінчився з розподілом очок.

Раків Ченстохова – Ягеллонія Білосток 2:2 (2:0).

Цілі: 1:0 Бартош Новак (3), 2:0 Боян Настіч (10-самогубство), 2:1 Нене (63), 2:2 Хесус Імаз (85).

Жовта картка – Раків Ченстохова: Богдан Раковітан, Зоран Арсенік. Ягеллонія Білосток: Тарас Романчук, Томаш Прикрил, Нене, Марк Гуал, Златан Аломерович, Богдан Тіру.

Суддя: Даміан Сильвестжак (Вроцлав). Глядачів: 5 348.

Раків Ченстохова: Кацпер Треловскі – Богдан Раковітан (88. Деян Сореску), Зоран Арсенік, Мілан Рундік – Фран Тудор, Валеріан Гвілія (76. Янніс Папаніколау), Шимон Чиж, Патрік Кун – Матеуш Вдов’як (76. Іві Лопес), Бартош Новак (61. Владислав Кочергін), Фабіан Пясецький (61. Себастьян Мусіолік).

Ягеллонія Білосток: Златан Аломерович – Богдан Тіру, Матеуш Скшипчак, Боян Настіч (90 + 2. Ісраель Пуерто) – Томаш Прікрил, Тарас Романчук (73. Мартін Поспішіл), Хесус Імаз, Бартломей Вдовік – Федір Черних (73. Войцех Ласкі), Марк Гуаль (90 + 6. Матеуш Ковальський), Бартош Біда (46. Нене).