Home Спортивне життя PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź вперше виграв після повернення до еліти

PKO BP Ekstraklasa: Widzew Łódź вперше виграв після повернення до еліти

54
0

Відзев займає постійне місце в історії Ягеллонії, пов’язане з її грою у найвищому класі футбольних ігор. У серпні 1987 року саме лодзяни були суперниками білосточан у першому матчі «Ягеллонії» після виходу до футбольної (тоді першої) ліги. Матч, зіграний у Білостоці, за яким спостерігали повні зали, завершився внічию 1:1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Пйотр Челебан продовжив контракт і … завершив футбольну кар’єру

У першому таймі п’ятничної гри «Ягеллонія» мала перевагу, але кількість дальніх ударів, штрафних і кутових не втілювалася в результат. Стріляли м. ін Бартомієя Вдовіка, Томаша Прикрила та Марка Гуала, але або Генріх Равас з Лодзі добре втрутився у ворота, або удари заблокували захисники Відзева.

Ґуаль мав найкращу нагоду для господарів на 29-й хвилині, але приблизно з 7 метрів він лівою ногою вдарив м’яч прямо на Патрика Степінського, який вийшов на поле. Сервером був Бартош Біда.

У відповідь гості мали чудовий шанс вийти вперед; Фабіо Нуньєс впорався з лівого флангу штрафного «Ягеллонії», найшвидшим на м’ячі був найкоротший Домінік Кун, але його удар головою був трохи неточний. Незадовго до свистка судді Пйотра Урбана у Вдовіка була хороша ситуація, але він пропустив м’яч у штрафному майданчику, і обидві команди пішли до роздягальні без голів.

Ці випали в останній чверті матчу. Але вже на початку другого тайму виникла ситуація, коли після сутички між Куном і Мартіном Поспішілом у штрафному майданчику господарів арбітру знадобилася консультація VAR, щоб переконатися, що пенальті не призначено.

Відзев грав сміливіше, ніж до перерви; на 53 хвилині Златан Аломерович врятував Ягеллонію від пропущеного голу, захистивши удар Куна головою. На 62-й хвилині на іншій стороні поля першим спалахнув Хесус Імаз, який віддав пас на Гуала, а також Степінський, чиє втручання, можливо, врятувало гостей від поразки. На 71-й хвилині Матеуш Жиро сфолив на Нене приблизно за 25 метрів від своїх воріт. Павловський підійшов до м’яча і забив гол “світових стадіонів”. М’яч впав у “вікно” воріт “Ягеллонії”.

У гонитві за результатом господарі повністю втратили уявлення про гру. Атакували, але хаотично, втрачаючи багато м’ячів. У складі «Ягеллонії» вийшов на заміну Анджей Трубега; На 75-й хвилині його гарний удар відбив воротар Відзева. Проте на 84 хвилині гості збільшили перевагу. Іспанець Хорді Санчес вирішив вдатися до індивідуальності, легко вбіг у штрафний між захисниками «Ягеллонії» і прямим ударом забив гол. Білосточанам так і не вдалося забити хоча б почесний гол.

Ягеллонія Білосток – Відзев Лодзь 0:2 (0:0)

Цілі: Бартломей Павловський 72, Хорді Санчес 84.

Суддя: Пйотр Урбан (Легіоново). Глядачі: 11 781.

Ягеллонія Білосток: Златан Аломерович – Богдан Тіру, ​​Матеуш Скшипчак, Міхал Паздан – Томаш Прикріл, Мартін Поспішіл, Нене (81-й Федір Черних), Бартомієй Вдовік – Хесус Імаз, Бартош Біда (63-й Матеуш Ковальський), Марк Гуаль (70-й Анджей Трубеха).

Відзев Лодзь: Генріх Равас – Патрік Степіньскі, Матеуш Жиро, Божидар Чорбаджскі (63. Мартін Кройцріглер) – Кароль Даніелак (66. Юльян Шеху), Домінік Кун, Марек Ханоусек, Фабіо Нуньєс – Ернест Терпіловскі (63. Хорді Санчес), Юліуш Летньовскі (81. Paweł Zieliński), Bartłomiej Pawłowski (81. Kristoffer Hansen).

Жовті картки: Томаш Прикрил — Крістоффер Гансен, Домінік Кун.