Home Спортивне життя Польща перемогла Словенію! Успішне завершення турніру в Гданську

Польща перемогла Словенію! Успішне завершення турніру в Гданську

55
0
 Польща перемогла Словенію!  Успішне завершення турніру в Гданську

Словенці в цьому матчі боролися за вихід до фінального турніру. Поляки вже забезпечили собі поїздку до Болоньї, але могли піднятися в турнірній таблиці. Голи були різними, але господарі почали цю зустріч набагато краще і швидко відпрацювали великий аванс (7:2). Волейболісти зі Словенії спробували розпочати боротьбу, але фактично лише до технічної перерви. Далі послідувала серія з п’яти виграних акцій Каміля Семенюка, а за нею – Польща 19:10. Після подачі Якуба Кохановського різниця становила десять очок (22:12). Вирішальну перемогу біло-червоних закріпила атака Матеуша Бєньки з центру (25:14).

Дивіться також: Невдалий четвертий сет! Польські волейболісти поступилися Болгарії

Другий випуск – це значно кращий настрій словенців, які посилили подачу та здобули перевагу на початку сету. Після двох ейсів Тонка Штерна поляки програвали 7:11. Вони компенсували програш у середині сету (14:14), але довго не могли отримати перевагу. Лише в кінцівці вперше вийшли вперед – 23:22, після дій двох середняків; Кохановський показав сильну подачу, а Бєєнєк атакував з передачі. Бєєнєк також виграв сетбол, а очковий блок у наступній дії встановив рахунок 25:23.

Після поразки у другій грі волейболісти зі Словенії втратили шанси на вихід до вісімки найкращих, не змогли випередити Нідерланди. Незважаючи на це, відпускати не збиралися. Вони ще добре показали себе на подачі та вели щільну боротьбу зі збірною Польщі. На перерву вони зійшли з перевагою в два очки (12:10), потім ще більше її збільшили (19:16). Поляки отримали контакт після подачі Томаша Форналя (20:19). Кінцівку, однак, зіграли словенці, і їх перемога стала фактом, коли Клемен Чебуль забив очко з атаки (23:25).

Четвертий сет із самого початку проходив із явною перевагою поляків, які з п’ятьма очками вперед йшли на перерву (12:7). Далі в сеті біло-червоні зберегли перевагу, хоча темп і драматургія матчу значно впали. У підсумку господарі контролювали ситуацію, спокійно йдучи до перемоги. Матч-бол виграли з аса на подачі Бартоша Курека (24:14). Поляки програли ще три дії, але ефектний блок поляків завершив змагання (25:17).

Дивіться також: Чвертьфінальні пари волейболістів Ліги націй. З ким будуть грати поляки?

Найбільше балів: Бартош Курек (23), Каміль Семенюк (13) – Польща; Тончек Штерн (20) – Словенія. Поляки кращі результати в атаці, блоці (13–6) і в зоні подачі (9–7); вони також робили менше власних помилок, ніж їхні суперники.