Польща – США. Прямий звіт і результати онлайн

99
0
 Польща - США.  Прямий звіт і результати онлайн

Це буде друга зустріч обох команд під час цього змагання. Поляки та американці потрапили в одну групу, в якій підопічні Ніколи Грбіча посіли перше місце з повним набором перемог і лише одним програним сетом. На відкритті «біло-червоні» розгромили болгар з рахунком 3:0, а потім у такому ж розмірі перемогли Мексику. На десерт було протистояння зі США, де на ставці була перемога в групі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Тотальний волейбол». Це спосіб Грбіча поводитися з американцями?

Американці, у яких раніше були мексиканці (3-0) і болгари (3-0), добре почали матч, вигравши перший сет. Однак у наступних матчах поляки заволоділи ініціативою та здобули вражаючий тріумф з рахунком 3:1.

В 1/8 фіналу суперницею волейболісток США була Туреччина. Команда з Північної Америки вже вела в сетах 2-0 і здавалося, що переможе. Ніщо не може бути більш неправильним. Турки сенсаційно вийшли на тай-брейк і були на порозі грандіозного сюрпризу. Американці вийшли з місця і після напруженої боротьби вийшли до чвертьфіналу.

В 1/8 фіналу Польща зіграла з Тунісом і, на відміну від США, ймовірно перемогла набагато нижчого суперника. Тунісці так і не подолали планку в 20 очок і програли 0:3.

Польсько-американські сутички завжди викликали величезні емоції. Збірна США намагатиметься отримати реванш за поразку в групі, а наша команда вдруге хоче показати, хто з них кращий. Виглядає як чудове шоу.

Пряма трансляція та прямі результати матчу Польща – США з 21:00 на Polsatsport.pl.