Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: Астон Вілла зіграла внічию з чемпіоном, травма Метті Кеша

Прем’єр-ліга: Астон Вілла зіграла внічию з чемпіоном, травма Метті Кеша

71
0
Прем'єр-ліга: Астон Вілла зіграла внічию з чемпіоном, травма Метті Кеша

Результат дивовижний, враховуючи хід матчу, в якому чемпіон Англії був повністю домінуючим, але й згубним для… Астон Вілли. Гості вийшли вперед на 50-й хвилині, коли норвежець Ерлінг Хааланд забив 10-й гол у своєму шостому виступі в АПЛ, скориставшись точним прострілом бельгійця Кевіна Де Брейне.

Підопічні іспанського наставника Хосепа Гвардіоли більше будували атаки, але не щастило і не було добивання. Де Брюйне був особливо активним, в т.ч зі штрафного ударив у поперечину.

Тим часом відбулося зрівняння – на 74-й хвилині після нешкідливої ​​на вигляд дії м’яч потрапив до ямайця Леона Бейлі, який вбіг у штрафну, а той сильно пробив, не давши шансу бразильському голкіперу Едерсону.

Невдовзі підопічні Стівена Джеррарда вдруге поразили ворота, і цього разу чудово спробував бразилець Філіппе Коутінью. Проте гол не зарахували, оскільки за мить до цього асистент арбітра вказав офсайд гравця, і арбітр своїм свистком перервав гру. Як показали телевізійні повтори, офсайду не було.

На 27-й хвилині Джеррард був змушений робити заміну через травму Кеша. Польський захисник, який за мить до цього отримав жовту картку, сам покинув поле. Ян Беднарек, який був орендований у Саутгемптона, спостерігав за грою з лави запасних господарів.

Лідером турнірної таблиці залишається лондонський “Арсенал” з 15 очками. Свій матч цього туру “каноніри” проведуть у неділю проти Манчестер Юнайтед. На другому місці “Манчестер Сіті” з 14 очками. Те саме стосується Тоттенхема, який переміг у лондонському дербі проти Фулхема з рахунком 2:1.

Одним із голів у ворота господарів був Гаррі Кейн – це був його 188-й гол у кар’єрі в Прем’єр-лізі, що поставило його на третє місце в історичній таблиці. За 29-річним форвардом йдуть лише Алан Ширер – 260 і Уейн Руні – 208.

Натомість «Фулхем» вразив серб Александар Мітровіч, який у цьому сезоні вже забив шість голів у Прем’єр-лізі та поступається у рейтингу бомбардирів лише Халанду.

В інших столичних дербі «Вест Гем Юнайтед» у голі Лукаша Фабіянського програв на полі суперника «Челсі» 1:2. Гостям не пощастило, бо наприкінці гри вони зрівняли рахунок, але після аналізу арбітр виніс суперечливе рішення про те, що на голкіпері господарів, сенегальці Едуарі Менді, сфолили і гол не зарахували.

– Це скандальне рішення, абсолютно паршиве, і це нібито один із елітних суддів. Я підтримую багато речей щодо VAR, але тут я переконаний, що воротар «пірнає» і симулює травму, бо знає, що не встигне. Те саме він зробив і під час першого голу. Суддя все одно помилився. І це неймовірно, – прокоментував ВВС тренер шотландських гостей Девід Мойєс.

Наставник господарів Німеччини Томас Тухель не погодився з такою оцінкою, хоча й визнав, що його команді пощастило.

Перемогу “синіх” визначили удари Бена Чілвелла (76-а) – після його удару головою м’яч залетів між ніг Фаб’янського – та німця Кая Гаверца (88-а). Раніше “Вест Хем” очолював гравець Ямайки Майкл Антоніо (62-й).

“Челсі” посідає п’яте місце з 10 очками, а “Вест Гем” на шість менше в зоні вильоту. Вона «підштовхнула» його до своєї «Астон Вілли», у якої теж чотири очки, але кращий баланс голів.

Раніше в суботу “Ліверпуль” зіграв внічию 0:0 в дербі на стадіоні свого суперника проти “Евертона”. “Червоні” виграли лише дві з перших шести ігор чемпіонату, у них дев’ять очок і вони на шостій позиції.

– Це був не той початок сезону, якого ми хотіли. Це не те, про що ми мріяли, у нас є рівно 50 відсотків балів. Але що це таке, якщо ми разом подолаємо ці важкі моменти, у нас буде шанс на кращі моменти в майбутньому, – прокоментував тренер німецьких гостей Юрген Клопп.

Героями гри стали обидва голкіпери, в першу чергу гравець господарів Джордан Пікфорд, який відбив вісім ударів, більшість із них результативним стилем. У бразильця Аліссона було три втручання, але вони також вимагали артистизму чи рефлексів.

В іншій суботній грі “Лідс Юнайтед”, в якій Матеуш Кліх грав з 59-ї хвилини, програв “Брентфорду” з рахунком 2:5. Свій хет-трик показав нападник господарів Іван Тоні.