Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: другий хет-трик Ерлінга Халанда поспіль

Прем’єр-ліга: другий хет-трик Ерлінга Халанда поспіль

62
0
Прем'єр-ліга: другий хет-трик Ерлінга Халанда поспіль

В історії Прем’єр-ліги ніхто не зробив два хет-трики так швидко, як Хааланд. 22-річному норвежцю, імпортованому цього літа з дортмундської “Боруссії”, для цього знадобилося лише п’ять матчів. Попереднім рекордсменом був сенегалець Демба Ба, який зробив це за … 21 матч.

Хааланд у середу вразив ворота на 12, 23 і 38 хвилинах, а роботу з розгрому новачка завершили португалець Жоао Канселу (50) і аргентинець Хуліан Альварес (65 і 87). На рахунку норвезького форварда, який також забив три голи в суботній грі проти Крістал Пелас (4: 2), вже дев’ять голів – рекорд після п’яти турів.

“Поки непогано, я не скаржуся”, – пожартував Хааланд в ефірі BT Sport. “Сьогодні ми намагалися продовжити те, що робили у другому таймі з “Крістал Пелас”. У нас попереду багато ігор, найголовніше – продовжувати грати і отримувати від цього задоволення”, – додав він.

“Городяни” набрали 13 очок і посідають друге місце в таблиці. В авангарді з двома «очами» більше «Арсенал», який здобув п’яту поспіль перемогу в чемпіонаті (шосту, враховуючи кінець минулого сезону). Цього разу він виявився кращим за «Астон Віллу» завдяки голам бразильців Габріелса: Жезуса (30-й) і Мартінеллі (77-й). Почесний гол у гостей забив їх співвітчизник Дуглас Луїс (74).

Метті Кеш відіграв весь матч за Астон Віллу.

Перемогу здобув і віце-чемпіон країни Ліверпуль, який, однак, забив вирішальний для перемоги гол лише на восьмій доданій хвилині другого тайму. “Червоні” вдома перемогли “Ньюкасл Юнайтед” з рахунком 2:1. У гостей гол забив новачок – швед Александр Ісак (38), а бразилець Роберто Фірміно (61) зрівняв рахунок. Результат встановив португалець Фабіо Карвалью після плутанини у штрафному. Ліверпуль піднявся на п’яте місце з вісьмома очками.

Гравці Тоттенхема втратили очки в середу. “Когути” зіграли внічию 1:1 у лондонському дербі на стадіоні свого суперника Вест Гем Юнайтед і посідають третє місце з 11 очками. Голкіпер Лукаш Фабіанський всю гру провів у кольорах господарів.

У четвер, за підсумками цього туру, замикаюча таблицю команда Лестер Сіті зустрінеться з Манчестер Юнайтед.