Home Спортивне життя Прем’єр-ліга: “Манчестер Сіті” і “Тоттенхем” досі не мають поразок

Прем’єр-ліга: “Манчестер Сіті” і “Тоттенхем” досі не мають поразок

56
0
Прем'єр-ліга:

Обидві команди мають по 17 очок, але Сіті займає вище місце завдяки кращому балансу м’ячів. Лондонський Арсенал, який випереджає цими вихідними, посідає третє місце з 15 очками. «Каноніри» повернуться в лідери, якщо в неділю виграють у «Брентфорді».

Тоттенхем спочатку мав проблеми з останнім у турнірній таблиці Лестер Сіті, якому програвав шість хвилин після голу бельгійця Юрі Тілеманса з пенальті. Щоправда, Гаррі Кейн (8-а хвилина) та Ерік Даєр (21-а) вивели господарів уперед, але до перерви була нічия 2:2, адже за “лісівців” також забив Джеймс Меддісон (41-а).

Свою перевагу “Півні” довели лише в другому таймі багато в чому завдяки корейцю Сон Хен Міну. Кращий бомбардир минулого сезону (ex aequo з єгиптянином Мохамедом Салахом з “Ліверпуля”) нарешті “розблокувався” і показав хет-трик (73, 84 і 86), забивши свої перші голи в чемпіонаті в цьому сезоні. Один гол додав уругваєць Родріго Бентанкур (47-й).

У Вулвергемптоні голи за “Манчестер Сіті” забили Джек Гріліш (вже на 55 секунді), норвежець Ерлінг Халанд (16 хвилина) і Філ Фоден (69). З 33-ї хвилини господарі грали в слабкості, адже червону картку за небезпечний фол побачив ірландець Натан Коллінз.

На рахунку Халанда вже 11 голів у цьому сезоні Прем’єр-ліги, 14 з тих пір, як він перейшов до “городян” із дортмундської “Боруссії”, враховуючи всі змагання. Гріліш, імпортований з «Астон Вілли» минулого сезону приблизно за 100 мільйонів фунтів стерлінгів, вперше забив гол у нинішніх змаганнях.

– Він дуже добре грав, був сильним і добре поводився біля воріт. Він хлопець, який не втрачає м’яч, – сказав тренер Хосеп Гвардіола про Гріліша.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дієго Коста повернувся в АПЛ. Нападник виступатиме за “Вулверхемптон Вондерерс”.

Каталонець похвалив свою команду за перший тайм, але після перерви грати стало набагато важче.

У другому таймі у нас було багато проблем, поки Філ Фоден не забив третій м’яч за нас. Ми не змогли втриматися на м’ячі, що є великим компліментом для “Вовків”, – резюмував Гвардіола.

Внутрішнє змагання зараз буде перервано, оскільки наступного тижня відбудуться матчі Ліги націй.

– Хрещаю кулаки, щоб всі повернулися в клуб здоровими. Ліга націй дуже важлива для гравців, особливо якщо вони хочуть переконати менеджерів, що заслуговують номінації на чемпіонат світу, – підкреслив тренер Манчестер Сіті.

У неділю, окрім матчу Брентфорд – Арсенал, Евертон також зіграє з Вест Хем Юнайтед у Ліверпулі. Імовірно, у воротах гостей з’явиться Лукаш Фаб’янський.

Три засідання цієї черги перенесено на іншу дату. Цими вихідними не зіграють: «Брайтон енд Гоув Альбіон» з «Крістал Пелас», «Челсі» проти «Ліверпуля» та «Манчестер Юнайтед» проти «Лідс Юнайтед».