Презентація Роберта Левандовскі на Камп Ноу.  Жити

Роберт Левандовскі дожив до свого виступу в якості гравця ФК «Барселона» на «Камп Ноу». Як вболівальники «Думи Каталонії» зустрінуть польського форварда? Пряма трансляція виступу Роберта Левандовскі на Камп Ноу на Polsatsport.pl.

Нагадаємо, це була друга презентація Левандовскі в новому клубі. Перший відбувся 20 липня під час гастролей Барселони по США. Однак тоді не було розкрито, з яким номером на спині колишній гравець мюнхенської “Баварії” гратиме в наступному сезоні. Як виглядатиме виступ поляка на Камп Ноу?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Конкурент Роберта Левандовскі покине ФК “Барселона”? Англійський гігант зацікавився!

Відзначимо, що капітан збірної Польщі вже провів перші матчі в новому клубі. Дебютував у товариській грі проти «Реала». Тоді він був на полі весь перший тайм. Левандовскі також вийшов проти Ювентуса. Хаві змінив його на 62-й хвилині матчу. Під оплески Барселони поляк ще не забив жодного гола.

Дебют Роберта Левандовскі на легендарному Камп Ноу в неділю о 19:55 у матчі проти Пумас УНАМ. Трансляція цього матчу тільки на Polsat Sport.

Пряма трансляція виступу Роберта Левандовскі на Камп Ноу на Polsatsport.pl. Початок з 12:30.