Home Спортивне життя Раків Ченстохова захистила Суперкубок Польщі!

Раків Ченстохова захистила Суперкубок Польщі!

53
0

Перед матчем було відомо, що “Лех” виставить запасний склад, щоб запастися силами на реванш проти “Карабаху” в єврокубках. Джон ван ден Бром зробив ставку на гравців, які здебільшого пропустили перший матч кваліфікації Ліги чемпіонів. Раків, у свою чергу, зосередився переважно на гравцях, які зробили свій внесок у віце-чемпіонат і Кубок Польщі минулого сезону.

Незважаючи на два різного ставлення до Суперкубка Польщі, різниці на полі не було. Колись Раків частіше перебував на половині суперника, але результату з цього мало. У перші дві чверті години ми побачили велику боротьбу в центрі поля. Лише наприкінці першого тайму вболівальники в Познані побачили гол.

На жаль для них, це був гол для гостей. Навісом Айві Лопеса відкрив рахунок Богдан Раковітан. Раніше Тудор продовжив подачу п’ятою, і м’яч опинився під ногами нападника. Румун з близької відстані переміг Філіпа Беднарека.

Після перерви Раків швидко збільшив перевагу. Матеуш Вдовяк увійшов у штрафний і розміреним ударом із-за спини захисника забив гол – 2:0. «Лех», незважаючи на рівну гру протягом тривалого часу, програвав у два м’ячі майже на початку другого тайму.

Далі в матчі хороші моменти мали Айві Лопес і Патрік Кун. Їхні удари, однак, були заблоковані і в підсумку не створили серйозної загрози. Лех не зміг відповісти на дії Ракова і в підсумку результат не змінився.

Раків захистив Суперкубок Польщі і, як і 2 травня, виявився кращим за Лех. Рік тому вихованці Марека Папшуна також виграли цей трофей. Тоді вони перемогли варшавську Легію.

Лех Познань – Раків Ченстохова 0:2 (0:1)
Цілі: Раковічан 43, Вдовяк 51

Лех: Філіп Беднарек — Алан Червінскі, Ніка Квеквескірі, Антоніо Міліч, Баррі Дуглас — Адріель Ба Луа (74, Крістоффер Вельде), Радослав Муравскі (74, Максиміліан Пінґот), Єспер Карлстрьом (64, Афонсо Соуза), Філіп Шимчак, Георгій Цітайшвілі (74) , Michał Kryształś) – Artur Sobiech (58, Dani Ramirez).

Раков: Владан Ковачевич – Богдан Раковічан, Зоран Арсеніч, Мілан Рундич – Фран Тудор, Янніс Папаніколау (84, Ігор Сапала), Бен Ледерман (88, Шимон Чиж), Матеуш Вдов’як (78, Владислав Кочергін), Іві Лопес (84, Віктор Длугош) , Патрік Кун – Владислав Гутковскіс (78, Себастьян Мусіолік).

Жовті картки: Карлстрем, Чітайсвілі, Квеквескірі, Рамірес – Папаніколау, Ледерман, Лопес, Рундич.