Home Спортивне життя “Реал” кращий за “Ювентус” (ВІДЕО)

“Реал” кращий за “Ювентус” (ВІДЕО)

66
0

Футболісти мадридського “Реала” перемогли з рахунком 2:0 туринський “Ювентус” у товариському матчі, який відбувся на знаменитому стадіоні “Роуз Боул” у Пасадені, штат Каліфорнія. Цього разу у воротах італійців не вистачило Войцеха Щенсни.

Голи у ворота чемпіонів і переможців Ліги чемпіонів Іспанії забивали француз Карім Бензема на 19-й хвилині з пенальті та Марко Асенсіо, який був представлений у другому таймі, відзначився на 69-й хвилині за великої допомоги Хесуса Вальєхо.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роберт Левандовскі знову без голів. Хаві висловився про поляка

У стартовому складі “Старої синьйори” у ворота вийшов Маттіа Перін, а наприкінці гри його замінив Карло Пінсольо.

“Реал” готується до матчу за Суперкубок УЄФА проти “Айнтрахта”, який відбудеться 10 серпня.

Тиждень тому “королі” програли в Лас-Вегасі товариський матч проти “Барселони” з рахунком 0:1. У складі каталонців дебютував Роберт Левандовскі.

Наразі колишній форвард мюнхенської «Баварії» вже тричі виступав за «Барселону», але ще чекає на свій перший гол.

У суботу ввечері за польським часом “Дума Каталонії” перемогла Нью-Йорк Ред Буллс 2:0. Гра проходила в Харрісоні, штат Нью-Джерсі, Левандовскі грав до 73-ї хвилини.