Home Спортивне життя Реал Мадрид виграв Суперкубок Європи

Реал Мадрид виграв Суперкубок Європи

38
0

Сюрпризу не було. Мадридський “Реал” у матчі за Суперкубок Європи переміг “Айнтрахт” з рахунком 2:0. У складі “Крулевскі” голи відзначилися Давід Алаба та Карім Бензема.

Гравці «Айнтрахта» створили собі зручну можливість забити гол. Даїчі Камада пробив на лінії штрафного, але Тібо Куртуа без проблем відбив цей удар. За кілька хвилин Вінісіус Жуніор пробив на чужій половині поля, але вдало втрутилися захисники німців.

На 37-й хвилині гри у бразильця був ще один шанс. Тоді Кевін Трапп показав чудове втручання. Через чотири хвилини «Крулевські» добилися свого. Каземіро зіграв головою в штрафному на передньому плані. Був Давид Алаба, який з близької відстані переправив м’яч у ворота.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Хайто розповів, скільки голів задовольнило б Левандовскі в Барселоні

Це був останній дотик у першому таймі. Переможці Ліги чемпіонів пішли на перерву з перевагою в один м’яч.

Після зміни сторін команда чемпіона Іспанії завдала другий удар. Вінісіус знову був близький до удару. На 61-й хвилині гри Каземіро влучив у поперечину воріт Траппа. Через кілька хвилин Реал збільшив перевагу. Вінісіус віддав м’яч у штрафну на Каріма Бензема. Француз пробив і відзначився 2:0. Футбольний м’яч відійшов до голкіпера «Айнтрахта», який міг би краще в цій ситуації.

Айнтрахту не вдалося забити почесний гол. “Реал” переміг і виграв свій п’ятий Суперкубок УЄФА.

Реал Мадрид – Айнтрахт Франкфурт 2:0 (1:0)

Цілі: Алаба 37, Бензема 65